Натяжные потолки в ванную комнату

Выдерживают до 100 л воды на м2
Не образуют конденсата
Не боятся пара и контакта с водой
Реализованные проекты
Натяжные потолки в ванной

Потолок в ванной

 

Какой выбрать потолок в ванной? Это один из самых задаваемых вопросов во время ремонта. Главная особенность, которая отличает ванную от остальных комнат – это повышенная влажность. К тому же, зачастую, это маленькое помещение, основную площадь которого занимает ванна или душевая кабинка. Но даже в таком ограниченном пространстве можно создавать уют,  гармонию и эстетическую красоту.

 

Качественная пленка ПВХ — экологически чистая и не собирает конденсат. Но пространство между основным потолком и полотном герметично поэтому, чтобы избежать появления плесени и грибка, рекомендуется поставить вентиляционную решетку в натяжную поверхность. С этой задачей легко справятся профессиональные монтажные бригады ALTIOR.

Натяжной потолок в ванную можно ставить практически любой. Обычный, ровный, одноуровневый со светильниками – стандартный вариант простого потолка, довольно популярное решение. Но если хочется воплотить необычные фантазии или подчеркнуть изящный интерьер ванной комнаты – варианты могут быть самыми разными.

 

Фотопечать позволяет создавать сюжеты на любой вкус. От узоров повторяющих лейтмотив плитки на стене, до изображений воды, неба, представителей флоры и фауны. Очень просто, с помощью принта, оживить интерьер небольшой комнатки.

 

Оригинально преобразить натяжной потолок в ванной можно с помощью подсветки. Полный засвет всего потолка, один из самых распространенных вариантов. Также неплохо смотрятся световые линии или контурная подсветка. А вот парящий потолок в такой тип помещения – не рекомендуется. Светодиодная лента, в такой конструкции, не закрыта, а это не очень хорошо при большой влажности.

 

Чтобы выбрать натяжной потолок в ванной, который подойдет именно вам – посмотрите фото выполненных работ на нашем сайте, посетите раздел отзывов.

Монтаж
Отзывы
Сертификаты
Акции
Запишитесь на замер бесплатно

просто заполните форму

-

Натяжна стеля в ванну

 

Натяжна стеля у ванній кімнаті — це і красиво і практично. Плівка не сприйнятлива до вологи, тому виглядає найкращим варіантом в порівнянні з фарбою, побілкою та іншими оздоблювальними матеріалами, які з часом змінюють свою структуру і зовнішній вигляд, при впливі на них пара і води. До того ж, натягнуте полотно, здатне витримати до 100 літрів води на один квадратний метр. Стеля у ванній врятує від затоплення, якщо встановлений за всіма правилами монтажу, а плівка преміум якості. Щоб бути впевненими в якості конструкції — замовляйте стелі у компанії ALTIOR. Багаторічний досвід і більш десяти тисяч задоволених клієнтів дозволяють нам гарантувати стовідсотковий результат. Даємо гарантію десять років і виконуємо зобов’язання з 2009 року.

 

Вибір дизайну дуже широкий. В першу чергу потрібно визначитися з фактурою. Глянцева натяжна стеля буде відображати поверхні, стіни, ванну і візуально збільшувати приміщення. Сатин — витончено переливається, відображаючи світло, органічно впишеться в світлій, блискучою ванній кімнаті. Матова поверхня, для стандартного виду стелі класичного стилю. Фотодрук, на будь-який з цих фактур, доповнить і прикрасить всю композицію. Багаторівнева стеля здатна приховати виступаючі комунікації, які можуть перебувати в приміщеннях такого призначення.

 

На окрему увагу заслуговує освітлення. Для ванних, стандартно використовуються невеликі світильники. Їх можна поєднувати з світлодіодним підсвічуванням або взагалі замінити, зробивши повний засвіти стелі або вмонтувавши світлові лінії. Шикарно буде виглядати підсвічування по периметру, розсіюючи потік світла на стіни через напівпрозору плівку. Ми допоможемо вам створити комфортну обстановку.

 

Скільки коштує стеля у ванній кімнаті?

 

Ціна на натяжні стелі для ванної розраховується так само, як і для будь-якого іншого приміщення. Комплектуючі, профілі, полотно і всі види робіт позначені в прайсі. Єдиною відмінністю можуть стати специфічні доповнення. Наприклад, монтаж конструкції в керамогранітних плитку вимагає установки упорів або вентиляційні решітки додасть невелику суму до загальної вартості.

 

Всі складові стелі будуть розписані в кошторисі, з якої ви зможете ознайомитися перед підписанням договору. Ніяких прихованих переплат, все прозоро. Для попереднього розрахунку залиште заявку на сайті або зателефонуйте. З вами зв’яжеться менеджер, проконсультує і назве орієнтовну вартість проекту. Для точного розрахунку запросіть технічного експерта. Спеціаліст зробить завмер, продемонструє зразки фактур і конструктивів і зафіксує остаточну вартість.

 

Щоб подивитися наші роботи наочно — відвідайте один з наших шоу-румів, які знаходяться в Києві, Дніпрі та Запоріжжя. Там ви отримаєте кваліфіковану консультацію в приємній атмосфері і познайомитеся з останніми новинками в сфері стельового покриття.

О НАС