Розрахуйте вартість проекту за 1 хвилину Отримайте естетичне задоволення від своєї стелі вже завтра Розрахувати
Професійний монтаж натяжних стель Детальніше
Натяжні стелі в нову квартиру -15% Знижка для новоселів 15% Детальніше
Каталог натяжних стель
Реалізовані проекти
Сервіс обслуговування клієнтів
Відкрите спілкування

Ми докладно розповімо вам про всі процеси, матеріали, ціни. Перед початком роботи ви точно будете знати, що ви отримаєте в результаті і як це буде зроблено.

Пунктуальність

Прибуваємо на замір і монтаж строго в обумовлений час. Мінімальний час на установку.

Інструмент, матеріали, конструкції

Сучасні технології. Сертифіковані матеріали. Алюмінієві кріплення.

Безпека

Дотримання правил техніки безпеки - непорушні правила компанії.

Сервіс

Грамотно працюємо з існуючою обробкою (кахель, шпалери), акуратні при вимірі та встановлення, прибираємо після монтажу.

Робимо правильно!

Ми можемо зрозуміти, що Вам потрібно і як це зробити. Покажемо чіткий план і здійснимо його. Вирішимо завдання будь-якої складності в обумовлені терміни.

Монтаж
Відгуки
Сертифікати
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Натяжні стелі ALTIOR

Натяжні стелі сьогодні, це найпопулярніший вид стельової обробки. У нашому активі вже більше 10 000 задоволених клієнтів.

Кампанія ALTIOR пропонує повний спектр послуг від розкрою до установки. Організовано високі стандарти якості обслуговування клієнтів: допомога у виборі дизайну; вирішення будь-яких технічних завдань; установка якісних стель точно в строк, чисто і акуратно.

Всі фото натяжних стель, представлені на сайті, це проекти нашої компанії. Наочно оцінити роботи, ознайомитися з передовими новинками і отримати професійну консультацію можна в шоу-румах, які знаходяться в Києві, Дніпрі та Запоріжжі.

Види натяжних стель

Якщо ви хочете купити натяжну стелю – звертайтеся. Вибрати можна не тільки фактуру і колір натяжної стелі, також існують різні типи конфігурації, варіанти освітлення і підсвічування. Ми готові запропонувати будь-які рішення від простих, ідеально рівних стель, до найсучасніших розробок. Види натяжних стель:

  • Однорівневі

Прості, рівні стелі. Стандартний і звичний вид стельової обробки. Правильно встановлена ​​конструкція створює вигляд твердої поверхні.

  • Багаторівневі

Хочете стелі в два рівня і більш, в строгій геометрії або криволінійні? Розробляємо, виготовляємо і монтуємо проекти будь-якої форми і складності.

  • З фотодруком

Пропонуємо вам красиві, оригінальні стелі з нанесенням принта на стельове покриття. Власне виробництво фотодруку і дизайнери інтер’єру в нашому штаті, дозволяють запропонувати вам найрізноманітніші і унікальні рішення.

  • З підсвічуванням

На вибір всі доступні розробки в сфері освітлення натяжних стель: контурне підсвічування або засвіти всій площі стелі, паруючі стелі, світлові лінії, зоряне небо, double vision.

  • Сучасні технології

Останні тренди в дизайні інтер’єру: тіньова стеля, з нішами для світильників, з нішами для гардини. Ми стежимо за новинками і регулярно додаємо в асортимент пропозицій нові розробки, модні в усьому світі.

Більш детально ознайомитися з усіма варіантами, допоможе каталог натяжних стель на нашому сайті і фотогалерея.

Монтаж натяжних стель

Щоб створити ідеальний стелю, потрібно підібрати підходящий варіант, виготовити конструкцію і полотно. Але ключовий етап це, звичайно ж, монтаж натяжної стелі. При наймі персоналу здійснюється ретельний відбір. Всі співробітники монтажного центру проходять обов’язкове навчання в школі монтажу. На об’єктах, бригади оснащені сучасним, справним обладнанням. Після установки стелі, працівники прибирають за собою.

Компанія ALTIOR несе повну відповідальність за якість наданої послуги і кінцевий результат. Ми не просто говоримо про гарантії в 10 років, а виконуємо взяті на себе зобов’язання з 2009 року і отримуємо тільки позитивні відгуки від наших клієнтів.

Будь-який ремонт, це не тільки матеріальні витрати, але і витрати часу, енергії і нервів. Ми це розуміємо і гарантуємо чітке виконання завдання максимально комфортно для клієнта. Здаємо роботу в обумовлені терміни, або повертаємо гроші за кожен прострочений день, за договором.

Щоб зробити замовлення, ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним способом: за телефоном або заповнивши одну з форм зворотного зв’язку на сайті.

Також, до вашої уваги представлені розділи сайту, для ознайомлення з компанією і послугою. Дивіться фото, відео наших робіт; ціни і вартість готових проектів; акції та спеціальні пропозиції; також можна побачити наші обличчя, в розділі “про нас”.

ПРО НАС