Натяжні стелі Зоряне Небо

Додаткове та основне освітлення
Ефект мерехтіння
Оригінальний дизайн
Натяжні стелі "Зоряне Небо"

Натяжна стеля зоряне небо

 

Натяжні стелі з ефектом зоряного неба досить оригінальний і яскравий спосіб оформлення інтер’єру. Нічна стеля з мерехтливими світлодіодними точками – це зачаровуюче і заспокійливе видовище. У поєднанні з фотодруком космосу і планет, цей ефект виглядає просто вражаюче.

 

За технологією, монтаж стелі зоряне небо здійснюється за допомогою світлодіодного підсвічування. Перший і найпростіший варіант – шпильки STARPINS. У підставі встановлюється LED стрічка, яка буде служити джерелом світла. Потім натягується полотно, що не пропускає світло, по всій площі робляться проколи, в них вставляються шпильки. Вони виглядають як маленькі, пластикові крапельки і виконують роль зірочок, точково розсіюючи світло.

 

Другий варіант за технологією схожий з першим, тільки джерелом і провідником світла служить оптоволокно. За стелею встановлюється проектор, від якого простягаються оптоволоконні нитки з кінчиками які світяться, що виходять в отвори по всій площині стелі. Це більш універсальний варіант – натяжні стелі із зоряним небом з оптоволокном за допомогою пульта управління можуть переливатися хвилями кольорів і відтінків, змінювати інтенсивність світіння і здійснювати різні маніпуляції, запрограмовані в проекторі.

 

Третій варіант – світильники Swarovski. У стелі встановлюється багато точок світла у вигляді маленьких кришталевих світильників, які розсіюють світло навколо себе. Таким чином, ми отримуємо ще одну натяжну стелю зоряне небо. Який саме варіант вибрати – вирішувати вам. Подивіться фото виконаних проектів на сайті. Звертайтеся за консультацією по телефону, приходьте в салон або викликайте експерта до себе. Менеджери дадуть відповідь на всі питання, підкажуть який варіант вам підійде більше, спираючись на досвід і відгуки клієнтів.

 

Натяжні стелі з ефектом зоряного неба

 

Досягти максимального ефекту допомагає фотодрук. Саму назву отримала технологія одного з різновидів стелі з підсвічуванням. А ось вже візуальне сприйняття набагато сильніше із зображенням космосу. Уявіть планети, галактики і комети на стелі, який мерехтить реальними світлом. Звичайно у кожного проекту свої завдання, а у кожного клієнта своє бачення того, що він хоче в результаті. Команда ALTIOR втілить в реальність проекти будь-якої складності, з огляду на всі ваші побажання.

 

 

Монтаж
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Скільки коштує натяжна стеля зоряне небо

 

Для того щоб порахувати скільки коштує натяжна стеля зоряне небо – необхідно враховувати не тільки спосіб установки і площу, а й всі додаткові параметри, як геометрія приміщення, труби опалення, кути. Фотодрук теж потрібно вважати окремим пунктом, якщо він передбачається. Менеджер, по телефону, може зробити дуже приблизний підрахунок ціни, якщо буде знати всі вихідні, але остаточну суму озвучить тільки технічний експерт на місці після виміру. Виклик і робота фахівця – безкоштовно.

 

Встановити натяжну стелю з  зірками що світяться можуть тільки професіонали з досвідом. Наша компанія, в сфері натяжних стель, розвивається більш десяти років. Всі монтажники проходять спеціальне навчання і допускаються до роботи на об’єктах після успішного складання іспитів. Ми виконуємо проекти будь-якої складності, а конструкції з підсвічуванням можна вважати нашою спеціалізацією. Зверніть увагу на різноманітність варіантів в нашому каталозі, на виконані проекти та відгуки. Наша компанія завжди прагне зробити роботу бездоганно у всіх сенсах.

 

Також дуже важливо розуміти з яких матеріалів і комплектуючих буде збиратися весь конструктор. Тільки поєднання майстерності установників і якісні, перевірені матеріали дадуть позитивний результат. Щоб не отримати несподівані неприємні сюрпризи в результаті, краще довіритися компаніям установників з досвідом монтажу подібних типів стель.

 

Для замовлення або консультації – телефонуйте або залишайте заявку на сайті. Ви також можете відвідати один з наших салонів, які знаходяться в містах Київ, Дніпро і Запоріжжя. У нас можна наочно побачити натяжні стелі із зірками і інші варіанти конструкційних рішень.

ПРО НАС