Сатинове натяжне полотно

Легкий блиск
Шовковиста поверхня
М'яка гра світла
Реалізовані проекти
Сатинове натяжне полотно

Стеля з сатину

 

Назву, матеріал отримав через схожість зі своїм аналогом з тканини. У цієї ПВХ плівки особлива структура, поверхня якої м’яко відображає світло. Сатинову стелю переливається відтінками, але не віддзеркалює як глянець, а на вигляд має шовковисту поверхню з легким блиском. За фото складно впізнати сатин, стелі можна сплутати з матовими. Особливо якщо це біла сатинова стеля. Особливості фактури проявляються при реальному спогляданні гри світла на полотні. Якщо вам не до душі яскраве глянсове сяйво, але при цьому хочеться чогось оригінального – сатин створений для вирішення подібних завдань. Особливу увагу варто звернути на кремові кольори палітри, які мають теплий, приємний і, в той же час, благородний вид.

 

Дане полотно використовується при створенні всіх видів натяжних стель. Якщо прості, однорівневі ототожнюють консерватизм, то два і більше рівня, в поєднанні з глянцем, утворюють цікаві, нестандартні рішення. Головною відмінністю сатину, є виняткове переливання світла на поверхні, тому освітлення з підсвічуванням відіграють особливу роль.

 

Люстра і стаціонарні світильники будуть працювати в ореолі ніжного переливу. Трекові світильники, змінюючи кут напряму світла, видозмінюють яскравість і півтони відблиску, а підсвічування паруючих стель створить незвичайне розсіювання, відбиваючись від стіни і сатинової стелі.

 

Завдяки перламутрового ефекту, сатинові стелі додадуть шарму будь-якому інтер’єру. Створять приємну, спокійну атмосферу в спальні. Додадуть особливий шик в просторій вітальні. Будуть доречні в ванних і сан.узлах володіючи водостійкими властивостями. Загалом, це такий універсальний варіант, елегантно перетворює будь-яке приміщення і, судячи з відгуків, повністю виправдовує очікування.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Переваги сатинових натяжних стель

 

Сатинова стеля – щось середнє між строгим консерватизмом матових полотен і яскравим блиском глянцю. Той випадок, коли хочеться щоб і красиво і не переборщити. В принципі він і з’явився останнім, з цих трьох основних фактур, як альтернатива класиці і лоску. Призначення такої стелі – елітний, стильний дизайн.

 

Види натяжних стель з сатину:

 

  • Однорівневі

Найпростіший варіант, звичний оку. Ідеально рівна, світла поверхня. Додати витонченості допоможе правильно підібраний колір фактури. Колірна гамма сатину включає різноманітні, ніжні тони.

 

  • Багаторівневі

Завдяки сучасним технологіям, східчастих переходів, що складаються виключно з натяжних стель, може бути кілька і будь-якої форми. Кола, овали, криві лінії, квадрати. До того ж, кожен рівень складається з окремого матеріалу, що дозволяє поєднувати в одному проекті кілька фактур.

 

  • З малюнком

Фотодрук відмінно лягає на сатин. Хвилясті візерунки, вензелі та інші, подібні зображення, здатні підкреслити величність благородного дизайну.

 

  • З підсвічуванням

Так, як на сатині по-особливому відбивається світло, такі варіанти, як світлові лінії або паруючі стелі, стають ще більш ексклюзивними. Світіння від світлодіодним стрічки цих конструктивів плавно переливається на поверхні покриття, створюючи спокійну ауру.

 

  • З треками і нішами для світильників

Ці системи монтуються з усіма полотнами, в кольорові стелі і на фотодрук. Але тренд, все ж спрямований на мінімалізм. Тому найчастіше, замовники вибирають світлі тони матових або сатинових фактур.

 

Встановити натяжну стелю з сатину

 

Щоб встановити натяжну стелю з сатину в Запоріжжі, Києві або Дніпрі – залишайте заявку на сайті або телефонуйте. Менеджери ALTIOR дадуть вичерпні відповіді на всі питання, підберуть найкращі варіанти, визначать орієнтовну вартість. Ціна на натяжні стелі з сатину в Запоріжжі, Києві або Дніпрі не може бути фіксованою. На неї впливає велика кількість чинників, як площа приміщення, його довжина і ширина, висота кімнати, кількість кутів і труб.

 

Для точного розрахунку запросіть технічного експерта. Фахівець не тільки зробить замір, назве ціну, але і допоможе визначитися з остаточним вибором, оцінить технічні можливості приміщення і дасть рекомендації по організаційним моментам.

 

Звертаючись до нас, ви отримуєте повний спектр послуг. Компанія ALTIOR має у своєму розпорядженні власні виробництва, на яких збираються конструкції, наноситься фотодрук, кроятся і огарпуніваются полотна. У монтажних центрах регулярно йде підготовка і підвищення професіоналізму фахівців. Монтажні бригади оснащені сучасним, справним обладнанням. Замовте натяжну стелю “сатин” разом з роботою в Дніпрі, Києві та Запоріжжі, щоб отримати ідеальний результат. Гарантія на стелю 10 років за договором. Виконуємо гарантійні зобов’язання з 2009 року.

ПРО НАС