Натяжні стелі в санвузлі

Витримують до 100 л води на м2
Візуально збільшують простір
Приховують технічні комунікації
Реалізовані проекти
Натяжні стелі в санвузлі

Натяжна стеля в туалеті

 

Натяжна стеля в туалеті – це швидко, красиво і акуратно. Завдяки своїм найкращим властивостям є лідером серед решти обробки. Ідеально рівний, приховує всі нерівності і комунікації, встановлюється за лічені години. ПВХ плівка не збирає конденсат і відштовхує пил, що є безперечною перевагою у господинь.

 

Дизайн інтер’єру вбиралень зазвичай спрощують, надаючи їм звичайну, світлу, затишну обстановку. Матові фактури відмінно підходять під такі завдання. А для освітлення монтуються прості світильники.

 

Однак, не рідко, у наших клієнтів виникає бажання втілювати нетривіальний стиль інтер’єру. Вибирайте і ви, що вам більше до душі. В нашій галереї можна знайти фото виконаних робіт з найрізноманітнішими рішеннями. Від простих білих стель, до покриттів з фотодруком і всіляких конструкцій з освітленням. У всіх випадках відгуки тільки найпозитивніші. Менеджери ALTIOR завжди раді допомогти з вибором.

 

Туалет – одне з тих місць, де ризик затоплення сусідами зверху найвищий. Натяжна стеля в санвузлі витримає до 100 літрів води на квадратний метр. Майстри, які приїхали за викликом, швидко зіллють її і повернуть стелі колишній вигляд.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Натяжна стеля в санвузлі

 

Як правило, туалет – це кімната з маленькою площею. Візуально збільшити простір допоможуть відображаючі глянцеві полотна або стеля яка повністю світиться за допомогою світлодіодної стрічки. Оригінальності додасть підсвічування по периметру. А фотодрук додасть в інтер’єр фарб.

 

Варіантів освітлення кілька. Вищезазначена led підсвічування може служити як основним, так і додатковим джерелом світла. Але найпоширенішим способом завжди були і будуть світильники, які ви можете придбати у нас за прийнятною ціною, або купити окремо.

 

Натяжні стелі у ванній і туалеті, можуть викликати складності, при установці, у малодосвідчених монтажників. Виступаючі комунікації, вентиляції, водонагрівачі, навіть труби в обмеженому просторі стають випробуванням з технічної точки зору монтажу. Щоб бути впевненими в якісному результаті – замовляйте стелю для туалету в компанії ALTIOR. Будь-які складні моменти прораховуються ще на етапі виміру професійними технічними експертами, а втілюють проект в життя досвідчені монтажні бригади. Для замовлення телефонуйте або залишайте заявку на сайті, заповнивши одну з форм.

ПРО НАС