Комерційне приміщення

Пригнічують шуми
збільшують освітленість
Поділ приміщення на кілька зон
Реалізовані проекти
Натяжні стелі в офісі

Натяжна стеля для офісу та інших нежитлових приміщень

 

Натяжна стеля для офісу допомагає організувати комфортний простір в місці, де співробітники перебувають щодня. Продуктивність багато в чому залежить від психологічного стану працівників, на що не в останню чергу впливає обстановка. Натяжна стеля в офісі – це стильно, акуратно і солідно. Є ще ряд причин зробити вибір в сторону цього стельового покриття в комерційних приміщеннях.

 

Натяжні стелі встановлюються в короткі терміни, що є незаперечною перевагою. Зупиняти робочий процес надовго не вигідно нікому. До того ж, при такому методі обробки, утворюється мінімальна кількість пилу і сміття. Швидкість і чистота при установці, це один з головних плюсів натяжних стель.

 

Освітлення відіграє величезну роль в організації робочого процесу і на створенні загальної атмосфери в цілому. Просторий, світлий зал переговорів розташовує на позитивний, діловий лад. У нас завжди в наявності світильники і люстри різних розмірів і потужностей. Монтажники ALTIOR зроблять розводку і професійно змонтують прилади освітлення. Точкові світильники можна з легкістю розташувати по всьому периметру, а для більш стильного вигляду інтер’єру – встановити світлові лінії в натяжні стелі в офісі. Варіацій багато: повний засвіти, підсвічування по периметру або контурна. Все залежить від призначення кімнати і ваших побажань.

 

Яка натяжна стеля в офісі буде краще

 

Вибирати натяжну стелю для офісу слід не тільки з особистих переваг особи, що приймає рішення, а й з практичних міркувань. Глянцеве покриття здатне візуально збільшити простір і додати лиску інтер’єру. Але поверхня що відображає може відволікати від робочого процесу. Таку фактуру краще використовувати на ресепшені, в холі або в залах, де відбувається прийом клієнтів.

 

Для спокійної, робочої обстановки, найчастіше використовується стандартна біла матова стеля без надмірностей. Вона підкреслить строгий стиль ділової атмосфери. А м’які кремові тони сатину зроблять обстановку менш офіційною, але врівноваженою.

 

Однак, звичайно все залежить від особливостей діяльності компанії. Адже поняття офіс, це далеко не завжди кол-центр, або команда менеджерів за столами. Наша компанія спеціалізується на установці стель в комерційних закладах: салони краси, ресторани, магазини. У таких випадках потрібен особливий дизайн. Наші менеджери завжди готові відпрацювати з вами проект до дрібниць, створити ексклюзивне рішення. Оцінити наші роботи ви можете по фото на сайті.

 

Не стануть проблемою також і високі стелі в складських приміщеннях або торгових центрах. Технічні експерти вирішать всі питання ще на етапі виміру, а професійні монтажні бригади з великим досвідом роботи на будівельних лісах, втілять задум в реальність. Щоб отримати консультацію і відповіді на всі питання, що цікавлять – телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

ПРО НАС