Однорівневі натяжні стелі

Швидка установка
Широкий вибір кольору
У будь-який тип приміщення
Реалізовані проекти
Прості однорівневі стелі

Однорівнева натяжна стеля

 

Натяжна стеля однорівнева – це базова конструкція. Звичайна, рівна стеля, ПВХ плівка, заправлена ​​в профілі, закріплені по периметру приміщення. В принципі назва говорить сама за себе – конструктив в один рівень. Решта різновидів та технологій стельового креативу спираються на цей принцип. Тому дизайн однорівневих натяжних стель може бути досить різноманітним.

 

В першу чергу потрібно визначитися з кольором і фактурою. Якщо потрібен найпростіший варіант, який буде максимально відповідати класиці, то це білий мат. І не обов’язково повинен бути білим, існують різні світлі відтінки. А останнім часом дуже популярний чорний мат.

 

Стеля з сатину переливається і має різноманітні види кремових кольорів. Такий ніжний і вишуканий варіант. А ось якщо хочеться шику та блиску, то вам потрібен глянець. Віддзеркалюяча стельова поверхня має найбільш незвичайний вид. Встановіть глянцеві однорівневі стелі в зал, і вітальня придбає нотки аристократизму. Плюс до всього, в глянці представлена ​​найбільша палітра кольорів.

 

Щоб зрозуміти, що вам підходить більше – оциніть фото виконаних робіт в нашій галереї.

 

Дизайн однорівневих натяжних стель

 

Як вже було описано вище – різноманітності у цього типу стель не позичати. Наприклад, однорівневі натяжні стелі з фотодруком сто відсотків не виглядатимуть нудно і одноманітно. Нанести на полотно можна будь-яке зображення, дозвіл якого підійде для інтер’єрної друку. Сюжети найрізноманітніші, тільки задайте тему, а наші менеджери підберуть для вас підходящі варіанти на вибір.

 

Освітлення – невід’ємна частина стелі, а різноманітність варіацій в натяжних конструкціях дуже велика. Це дає можливості вибору. Стандартно, для однорівневих стель, використовуються світильники або люстри. Тільки ці елементи можуть налічувати сотні різновидів форм, кольорів, функціоналу. Найсучасніші тренди на сьогодні, це ніші і треки для світильників. Детальніше про технології, ви можете дізнатися в нашому каталозі, для них створено окремий розділ.

 

Підберіть відповідний варіант ознайомившись з нашими виконаними проектами. Дивіться на сайті фото однорівневих натяжних стель в спальні, вітальні, кухні. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас з усіх питань по телефону, надати інформацію за цінами, порадити варіанти виходячи з ваших побажань. Також ви можете відвідати один з наших салонів, щоб подивитися на роботи на власні очі. Шоу-руми ALTIOR знаходяться в містах Запоріжжя, Київ, Дніпро.

 

Для точного прорахунку вартості, запросіть технічного експерта. Спеціаліст у вас вдома зробить точний вимір, запропонує ознайомитися з каталогом фактур, пояснити всі технічні аспекти установки натяжної стелі і підкаже краще рішення, при необхідності. Виклик фахівця додому, консультація і замір – безкоштовно.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

ПРО НАС