Всі варіанти натяжних стель

Натяжной потолок парящие линии
Види стель та типи полотен
поделиться:

Всі варіанти натяжних стель. Види стель та типи полотен

Натяжні стелі — найпопулярніший вид стельової обробки на сьогоднішній день. Однак, зважившись робити ремонт, голова може піти обертом від достатку варіантів.
Прочитавши цю статтю — ви будете знати, які види натяжних стель існують, з чого і як вони робляться, і зможете легко визначитися з вибором.

ФАКТУРИ
Перше, що потрібно знати про натяжні стелі, це те, з чого вони складаються. В цілому, конструкцію описати просто — до стіни кріпляться профілі, на які натягується полотно, створюючи ідеально рівну поверхню.

Полотна можуть бути тканинними, але більш поширений варіант — це полівінілова плівка, яка, в свою чергу, ділиться на різні фактури. Найбільш практичні типи ПВХ полотен бувають трьох видів, з яких робиться 90% сучасних стель. Детальніше про кожен:


Мат


Матова фактура -— класичний варіант стельової обробки. Конструкції з такою плівкою, особливо білого кольору, нагадують отштукатурені, тверді поверхні. Тільки ідеально рівні і без мазків, які з часом не потріскаються.

Глянець

Такий тип плівки ще називають лаковою або дзеркальною, через відбиваючі властивості поверхні. Глянцеві натяжні стелі практичні в маленьких приміщеннях, так як візуально збільшують простір. Але, в основному, лакову плівку цінують за її блиск, який надає особливий шик стелі.


Сатин
Пленка Сатин для натяжного потолка
Щось середнє між матовими та глянцовими фактурами. Легкий відображаючий ефект та м'який блиск сатинового полотна надають йому схожість з шовком. Сатинові натяжні стелі мають благородний вид з перламутровим відтінком.

ВИДИ ТА ТИПИ НАТЯЖНИХ СТЕЛЬ
Крім того, що натяжні стелі довговічні, а їх установка найбільш швидка та чиста в порівнянні з іншими видами обробки — головною перевагою можна вважати різноманітність варіантів.

За допомогою натяжних стель можна вирішувати будь-які дизайнерські завдання, здійснювати найсміливіші фантазії. Різні типи натяжних стель здатні вписатися в будь-який інтер'єр


Однорівневі

Глянцевый натяжной потолок в гостиной

Найпростіший і найбільш звичний вигляд стелі. Класика.

Полотно натягується по периметру, утворюючи ідеально рівну поверхню. Встановити можна найтиповіший вид стелі — матова фактура білого кольору і люстра по центру. Або підібрати варіанти, використовуючи іншу фактуру, колір, тип освітлення у вигляді самостійних світильників або в комбінації з люстрою.

Як ми бачимо, навіть найпростіша однорівнева натяжна стеля рясніє варіантами. При цьому така конструкція встановлюється за лічені години і служить десятиліттями.


Багаторівневі

Многоуровневый натяжной потолок

Різноманітні конструктиви з двома, і більш, рівнями пропонують величезний вибір дизайнерських рішень. Тут фантазія естета може розгулятися на повну — практично будь-які форми та фігури рівнів, як рівні, так і криволінійні. Поєднувати можна фактури, кольори, типи освітлення. Загалом, з стелі можна створити справжній витвір.

І це не тільки красиво, але й практично. Часто рівнями приховують різного роду виступаючі нерівності, технічні комунікації.

Якщо в минулому такі стелі споруджувалися з громіздких та складних гіпсових конструкцій, то на сьогоднішній день технології натяжних стель вийшли на такий рівень, коли будь-яка, навіть найсміливіша фантазія здійснюється виключно за допомогою спеціальних профілів і плівки.

Варто відзначити, що проєктування та встановлення багаторівневих натяжних стель варто довірити виключно професіоналам з хорошою репутацією.


C підсвіткою

Натяжной потолок с подсветкой

Підсвічування стелі можна реалізувати, як в складних конструкціях, так і в однорівневих. Воно може бути зовнішнє, наприклад декоративне освітлення між рівнями, так і застельове освітлення, при якому світло проникає крізь напівпрозору плівку частково, по периметру, або повний засвіт, коли світиться вся площа стелі. При цьому колір підсвічування не обмежений одним варіантом, його можна змінювати за допомогою спеціального пульта.


З фотодруком

Дворівнева Натяжна стеля

Інтер'єрний фотодрук давно не є чимось особливим, фотошпалери із зображенням лісу або моря багато хто пам'ятає ще зі свого дитинства. Зараз красиві картинки наносять на полотна натяжних стель. Вибір варіантів зображення необмежений. Надрукувати на стелі можна будь-яке фото або зображення відповідної якості. Можна нанести невеликий принт, скажімо в кутку або навколо люстри, а можна задрукувати повністю всю стелю.

Що можна сказати про стелі з фотодруком — це красиво!


Парящі

Парящий натяжной потолок в ванной

Це різновид стель з підсвічуванням. Особливість полягає в конструкції зі спеціального профілю. По периметру, між стіною та полотном у невеликому поглибленні монтується світлодіодна стрічка, яка при світінні створює ефект стелі, який ширяє в повітрі.


Зоряне небо

Натяжной потолок Звездное небо

Цей вид конструкції натяжної стелі часто використовується з фотодруком космосу на полотні. Робиться це, тому що так досягається цікавий ефект, але суть конструкції полягає зовсім не в зображенні. Зоряне небо — це світлове рішення, в якому використовуються або дрібні світильники або отвори в полотні разом з застельовим підсвічуванням, завдяки чому досягається мерехтіння, що імітує зірки на нічному небі.


Парящі лінії

Натяжной потолок парящие линии

Парящі або світлові лінії — це спеціальні вставки, які висвітлюються світлодіодною стрічкою і вбудовані прямо в середину натяжної стелі. Такими лініями можна креслити на стелі різні фігури, створюючи цікаві геометричні рішення.


DOUBLE VISION

Натяжной потолок DOUBLE VISION

Одна з найбільш футуристичних розробок в світі дизайну інтер'єру на сьогоднішній день.
В системі DOUBLE VISION використовується два полотна, одне над іншим, і повний засвіт по всій площі. Коли вмикається світло і стеля повністю «загоряється» — на ній проявляється зображення, яке надруковано на другому полотні. Таким чином, вмикаючи та вимикаючи світло, можна змінювати вид всієї стелі, фантастика, правда?


ЗАКЛЮЧЕННЯ

Ви познайомилися з основними типами конструкцій натяжних стель. Знаєте, які види плівок використовують у виробництві. З вибором відповідного для вас варіанти, тепер точно буде простіше.

(Русский) Бесплатная консультация

(Русский) Получите ответ на любой вопрос от специалиста по натяжным потолкам.