Як помити натяжну стелю

поделиться:

Як помити натяжну стелю


Проблема, як почистити натяжну стелю, рідко хвилює домогосподарок. Його антистатичні властивості запобігають накопиченню пилу. А захисні просочення попереджають утворення наслідків різних негативних факторів. Тим не менш, вони потребують регулярного очищення. Ми постійно відкриваємо вікна, і всередину потрапляє пил, проникають комахи, які сідають всюди і в незначній кількості залишають відбитки.


Миття стель радять виконувати пару раз за рік. Якщо вони присутні на кухні, проробляти це потрібно з періодичністю в 2-3 місяці. З них забираються закоптілої і осів жир. Ця зовсім не обтяжлива операція здійснюється швидко, не забирає багато часу і не передбачає придбання дорогих витратних матеріалів. Є невеликі відмінності в очищенні тканинного полотна і ПВХ, використовуваних в цих конструкціях. У цій статті розповідається, чим відрізняється догляд за сатином, матовими і дзеркальними модифікаціями.

Чим відмити натяжну стелю

Виробники категорично проти залучення будь-яких методів крім стандартної мильної води і окремо розроблених субстанцій для таких матеріалів. Вони продаються в багатьох магазинах. Також їх пропонують фірми, в послуги яких входить виробництво натяжних стель . Але ми підкажемо, чим відмити натяжні стелі з не меншою ефективністю. Ці склади перевірені практикою, тому боятися нема чого. Кожний неперевірений засіб радимо випробовувати на маленькому, прихованому від погляду ділянці.


як помити натяжні стелі


Чим помити натяжну глянцеву стелю


  • Стане в нагоді субстанція для вікон, складена з додаванням нашатирю. Після нього немає розлучень - це суттєвий плюс. Так усуваються невеликі вимазані місця і звичний кухонний наліт.  


  • Чим краще мити натяжні глянцеві стелі? Створіть суміш самостійно. У відношенні 9: 1 влийте в трохи підігріту воду 10% спиртовий розчин нашатирю, додайте мило. Цей склад усуває навіть розлучення, що залишилися від попередньої прибирання. Він запросто справляється і зі стандартними видами забруднень. Це залишки жиру, парів нікотину, бризки, сліди їжі і т.д. Після нього слід стерти вологу вичавленої ганчіркою. <


  • Мильна водичка з додаванням нашатирного спирту дозволяє позбавити також від заіржавів і застарілих розлучень внаслідок затоплення.


  • У домашньому господарстві завжди знайдеться, чим помити натяжна глянцева стеля. Можна, наприклад, взяти стоїть біля раковини "Галу" або "Фейрі". При виборі віддавайте перевагу безбарвним сумішей.

Перевіряйте нові рідини в такий спосіб: нанесіть на малопомітне місце, витріть начисто, пройдіться сухою матерією і почекайте трохи. Якщо з часом ділянку на почав тьмяніти або вицвітати (може і покоробитися), то обраний варіант можна застосовувати на всій решті площини. Якщо в будинку багаторівневі натяжні стелі , саме непомітне містечко знайти буде простіше.

Сатинові натяжні стелі - як їх мити


Багаторівнева Сатинова натяжна стеля


ЭЦей матеріал обслуговується так само, як і глянцева натяжна стеля . Його виділяє особлива, м'яка ніжність відблисків і гра світла, відбитого від фактурної текстури. З одного боку, для усунення бруду підходять спиртовмісні речовини, з іншого - більш матова поверхня розширює можливості щодо застосування в різних інтер'єрах. Це є чудовим приводом для установки такого варіанту в різних приміщеннях.


Як мити матову натяжну стелю в домашніх умовах


Вибираючи, чим помити глянцеву натяжну стелю, кожен споживач володіє значним арсеналом. А ось з іншими різновидами такої свободи вибору немає. Визначаючись, як мити матовий натяжна стеля в домашніх умовах, пам'ятайте - йому протипоказані будь-які спиртовмісні з'єднання. 

Зате на негладкому шарі менше помітні будь-які плями. Найчастіше матова натяжна стеля запросто очищається простою тканиною. При необхідності пробуйте мильний розчин. Найчастіше такого прибирання вистачає.


Як доглядати за натяжними стелями з тканинною поверхнею


Тут застосовується тільки сухе прибирання мікрофіброю або фланеллю. При дотриманні деяких правил можна скористатися пилососом:


  • він повинен втягувати повітря на низьких оборотах;
  • насадка залишається на незначній відстані від полотна (3-5 см).


Слабкий розчин мила застосовується виключно при необхідності - на забрудненій території. З його допомогою видаляються брудні відмітини. Нанесіть розчин, почекайте 5 хвилин і потім починайте протирати ділянку. Але не перестарайтеся з тертям, щоб не залишити слідів. 


Миття стель


Виробники дотримуються єдиної думки про те, як мити глянсові натяжні стелі в домашніх умовах. Для цього, за їхніми рекомендаціями, потрібно використовувати тільки мильну воду або спеціально створені в промислових умовах спецзасоби. Вони дозволяють позбутися від різних видів нальотів, будівельної бруду, кіптяви. Рекомендується універсальний спосіб збирання, про який ми тут розповімо. 

миючі засоби для натяжних стель


Необхідний інвентар:

  • Швабра - підійде будь-яка, хоч зі щетиною, але краще взяти виріб з плоскою планкою і телескопічною ручкою.
  • Фланелеві ганчірки (або з мікрофібри) - 2 шт. 
  • Тепла (не гаряча!) вода у тазі. 
  • Пульверизатор (можна і без нього).
  • Рідке мило.

Дуже добре, якщо є драбина, щоб зручніше діставати до покриття. 


Порада: Кращий інвентар - спеціальна швабра з насадкою з фібри і мобільною платформою. Вона недешево коштує, але це компенсується легкістю, зручністю і функціональністю інструменту. Вона юрка, маневрена, ви не так втомитеся при збиранні. А знімається частина з відповідного матеріалу легко стирається. Поверхня такої швабри обертається у всіх площинах. Це дозволяє без праці забезпечити щільний, але ніжний контакт з оброблюваною поверхнею. Прибирати за допомогою такого інструменту дуже легко і швидко. Навіть якщо мова йде про великих площах.

Якщо ви користуєтеся звичайною шваброю, вибирайте інструмент без гострих кутів на поперечної планки. Якщо вони є, їх слід надійно обмотати ганчіркою, захищаючи полотнище від пошкоджень.

Крок 1. Додайте в ємність з теплою водою трохи рідкого мила - розчин повинен бути слабкий. Для розпилювача підійде таке співвідношення: 4 краплі мила на 1 склянку води. 


Крок 2. Змочіть наконечник з фібри на швабрі або накиньте на неї підготовлену і змочену ганчірку з потрібного матеріалу. Рухайте інструментом по перекриттю, ведучи його від кута до кута. При великій площі стелі розбийте її на секції, поступово прибираючи їх в чіткій послідовності. В цьому випадку потрібно йти від стін до центру. 


Розпилювач сприяє рівномірному розподілу розчину без замочування мікрофібри. Просто розбризкайте розчин на певній ділянці, потім вручну або з допоміжним інструментом помийте його. Так проходите сектор за сектор в тому ж напрямку - від периферії до центру. 


Чим гарна драбина - вона забезпечує мобільність і дозволяє краще підібратися до проблемними місцях. Та й забруднення так видно набагато краще. При високих стелях без неї взагалі не обійтися.


Як помити глянсовий натяжна стеля без розлучень? Не натискайте сильно від витирання. Інакше пил і бруд можуть просто втертися в полімер. Також воно може пошкодитися.


Якщо полотнище натягнуто майже впритул до основи, його замивають вручну, особливо обережно, без натискання, щоб не було зіткнень з розташованої зверху плитою. Інакше дуже легко пошкодити плівку. Сходи в такому випадку необхідна.


Крок 3. Як почистити глянсовий натяжна стеля, якщо плями після обробки залишилися? Використовуйте перераховані вище склади. Але будьте гранично уважні при їх використанні і приготуванні. 


Крок 4. Його виконувати необов'язково. Але, якщо хочете бути впевненим, що розлучення не з'являться, пройдіться ще раз по поверхні чистою вологою тканиною. 


Крок 5. Заключний етап - пройдіться повністю сухою ганчіркою (тому і потрібна друга). Така полірування дозволяє напевно позбутися від розлучень. Ви заберете залишки миючого розчину, зробивши поверхню ідеальною. 


Догляд за натяжною стелею на кухні



Чимало домашніх господинь спантеличені вибором: чим мити натяжна стеля на кухні? У цьому приміщенні поверхні найбільше страждають від нальоту. На них розташовуються кіптява і жир, найбільш важко змиваються речовини. Спробуйте звичайні товари для миття посуду, про які ми писали вище. Не забувайте вживати безбарвні склади. Вони оптимально справляються з трудновиводімиє відкладеннями, типовими для кухонних просторів.


Наведення порядку тут не відрізняється від обслуговування стельових поверхонь в інших приміщеннях. Просто тут це потрібно проводити процедури частіше. 

При появі видного оці забруднення усувайте його відразу, не чекаючи, поки під впливом парів, гарячих температур і часу бруд просто в'їсться в поверхню. Тоді прибрати її без наслідків буде набагато важче. 

Мінімізувати поява нальоту допоможе працює при увімкненій печі витяжка. Вона повинна працювати кожен раз, особливо, якщо ви користуєтеся газовою плитою. 

Із пилом борються просто, використовуючи звичайну тканину, суху і чисту.


Встановлюючи натяжну стелю в кухню, пам'ятайте, що ефективніше обслуговується гладка натягнута плівка. Її можна чистити різними складами. А на шорсткою поверхні може накопичуватися більше бруду, що також небажано.


З іншого боку, матовий матеріал виглядає гармонійніше, не відображає відблиски і підкреслює стримане благородство інтер'єру. Вибираючи між зовнішнім виглядом і практичністю, знаходите зважене рішення. Від нього залежить, який догляд за натяжною стелею на кухні знадобиться.


Чим протирати натяжні стелі і що застосовується при їх обслуговуванні


Чи потрібно мити натяжну стелю або її варто просто протерти, кожен вирішує самостійно. При протиранні користуйтеся ті ж предмети, що і при відмиванні: м'яку безворсову тканину (фланель або мікрофібра).


Чим протирати натяжні стелі не рекомендується:

  • губки з жорстких матеріалів, особливо з дротяними вставками;
  • щітки, здатні завдати механічні пошкодження.


Що не можна використовувати при обслуговуванні:

  • забороняється застосування чистячих складів, що містять абразивні частинки, агресивні речовини типу хлору і ацетону, кислоти і луги;
  • господарське мило також не застосовується в даних цілях;
  • не дозволяються до використання гірчиця, сода, пральні порошки. 


Перед початком роботи зніміть з рук всі прикраси - кільця, браслети і т.д. Ними ви можете пошкодити плівку.


Видаляємо важкі забруднення


Якщо ви проводите косметичний ремонт, і на полотно потрапило кілька крапель фарби, постарайтеся негайно їх усунути за допомогою серветки (чи не вологі). Робіть це обережно, щоб не втерти колір ще глибше. Після цього відмивають небажану розмальовку мильною водою. 


Якщо капнула емаль, то (в крайньому випадку!) Спробуйте застосувати розчинник. Але ви сильно ризикуєте. Нанесіть засіб ватним диском, точно на фарбу, не зачіпаючи навколишній покрив. Розчинене барвник знімайте сухим м'яким шматком.  


Сліди від фломастера оттираются невлажной тканиною або мильною водою. Напис спиртовим маркером можна спробувати видалити спиртовмісним засобом, (підходить виключно для глянцю і сатину). Парочку крапель додайте в мильну воду.


Плямочки від кетчупу видаляються перекисом водню (не пробувати на тканинних і матових смугах). Рясно нанесіть її і ненадовго залиште. Потім обробіть це місце тканиною. Для кращого результату операцію можна повторити. Також підходять продукти для миття посуду. 


Розводи на тканини виводяться спиртом або горілкою, перекисом водню, розведеною содою. Але ці способи потрібно застосовувати дуже обережно. 


В особливо важких випадках зверніться в клінінгову компанію, яка надає спеціальну послугу з чищення таких поверхонь. Для цього професіонали користуються призначеними для цього речовинами і спеціальними пилососами. 

(Русский) Записаться на замер

(Русский) Вызов и работа технического эксперта - бесплатно.