Ціна з роботою

МАТОВІ
Ширина полотна

1.5 - 5 м

Сервісне обслуговування

10 років

Ціни при замовленні від

50 м

САТИНОВІ
Ширина полотна

1.5 - 5 м

Сервісне обслуговування

10 років

Ціни при замовленні від

50 м

ГЛЯНЦЕВІ
Ширина полотна

1.5 - 5 м

Сервісне обслуговування

10 років

Ціни при замовленні від

50 м

Натяжні стелі ціни за 1 м² з установкою

 

  • На остаточну вартість проекту впливають різні чинники.
  • Точна вартість стелі визначається тільки після виміру.
  • Замір і консультація – безкоштовно
Показники що формують ціну на натяжні стелі
Фактура, тип, колір полотна, складність конструкції.

Різні матеріали і комплектуючі мають різні ціни. На більш складні конструкції потрібно не тільки більше часу і зусиль на монтаж, але і збільшується витрата комплектуючих.

Периметр приміщення

Чим більше загальний периметр стель для монтажу, тим нижче вартість полотна.

Монтаж освітлення

Різноманітність варіантів освітлення для натяжних стель, обумовлює широкий діапазон цін на матеріали і види робіт по монтажу.

Складність форми

Чем проще потолок (четыре угла), тем меньше затраты на материалы и монтаж. Бригада ALTIOR установит надежные конструкции при любых условиях и сложностях.

Ціна на натяжні стелі за м2 з роботою


Якщо розібратися, то ціни за квадратний метр стелі в принципі не існує. Ціна натяжної стелі в Україні це підсумкова вартість матеріалів і комплектуючих необхідних для реалізації проекту. В кожному окремому випадку - цей набір індивідуальний. Параметри і площа приміщень відрізняються, що впливає на вибір ширини полотна, і його вартість. Кути, повороти, труби, кількість точок світла і їх варіанти - кожен окремий елемент впливає на підсумкову вартість.

Ціни на натяжні стелі, що вказані на сайті, сформовані з самого простого набору: полотно, профіль, чотири кути, робота монтажної бригади. Робити висновки, скільки коштує натяжна стеля, виходячи з цієї ціни не зовсім вірно. За цінами можна орієнтуватися, на який діапазон розраховувати і порівнювати з іншими пропозиціями.

Розрахунок ціни на натяжні стелі

При складанні кошторису на установку натяжної стелі, враховуються такі параметри:

  • Матеріали

Конструкція складається з профілю, полотна і комплектуючих. Залежно від обраного вами варіанту і особливостей приміщення - підбираються відповідний набір. Всі ціни доступні для ознайомлення в прайсі. Прорахунок повністю прозорий.

  • Монтаж

Установка натяжної стелі включає монтаж конструкції і освітлення. Кожен крок у роботі монтажної бригади фіксований в прайсі. Ви точно будете знати, скільки коштує підключення кожної точки світу, обхід труби, монтаж складної конструкції та інше.

  • Додаткові послуги

В окремих випадках, може знадобитися надання додаткових послуг: винос, занос меблів; розводка електропроводки; монтаж вентиляції; демонтаж полотна зі зворотним установкою і так далі. Ціни на всі подібні послуги, також присутні в прайсі ALTIOR.

Підписуючи договір з нами, ви фіксуєте вартість готової натяжної стелі з роботою, яка ніяк не може помінятися в процесі. За винятком випадків, коли замовник сам вносить корективи, з якихось причин.

Так скільки коштує натяжна стеля?

Підводячи підсумки, можна зробити висновок, що вартість натяжної стелі можна визначити, тільки порахувавши всі параметри конкретного приміщення. Підрахунок здійснюється за цінами, які зафіксовані в прайсі. До слова, в результаті вартість може стати нижче, за умови дії будь-якої знижки або акції. Але пам'ятайте, що необгрунтовано низька ціна, яка в рази відрізняється від подібних пропозицій на ринку, може сигналізувати про відповідну якість матеріалів і наданої послуги.

В середньому, прайси на комплектуючі у всіх фірм плюс-мінус однакові. Ціна вище або нижче може варіюватися від якості матеріалу, а не від того, яка компанія робить пропозицію. Також це стосується вартості монтажних робіт - професіонали своєї справи, з якісним, сучасним обладнанням, будуть коштувати трохи дорожче, ніж послуги аматорів. Звичайно ж, це все безпосередньо впливає на кінцевий результат.

Однак даний вид стельових конструктивів - найбільш вигідний. Замовте у нас натяжні стелі в Києві недорого. Також наша компанія надає послуги з установки натяжних стель в містах Дніпро і Запоріжжя.

Щоб порахувати точну вартість стелі з роботою, вам досить просто зв'язатися з нами. Менеджери по телефону зроблять попередній розрахунок, спираючись на ваші дані. А технічний експерт у вас вдома зафіксує остаточну вартість, проконсультує і допоможе з вибором. Виклик і робота фахівця - безкоштовно. Телефонуйте або залишайте заявку на сайті, заповнивши форму зворотного зв'язку.