Тіньові натяжні стелі

Оригінальний дизайн
Величезний вибір дизайнерських рішень
Тривалий термін експлуатації
Тіньовий (eurokraab)

Тіньова натяжна стеля це новинка в сфері дизайну інтер’єру. Технологія полягає в рівному зазорі між стіною і стелею, що створює видимість – ніби стеля повисла в повітрі. Така передова розробка викликає великий інтерес з боку дизайнерів і архітекторів, що пояснює популярність тіньового стелі в сучасному суспільстві.

 

Тіньове примикання стелі в точності повторює геометрію приміщення, створюючи ідеальну поверхню. Така стеля додасть оригінальність і сучасність інтер’єру вашого будинку.

 

Система тіньової стелі сумісна з будь-якими типами освітлення: від люстр зі світильниками, до різних варіантів LED підсвічування.

 

Правильно встановлений стеля виглядає приголомшливо і приносить справжнє естетичне задоволення.

 

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Всі нові розробки досконально вивчаються і відпрацьовуються в монтажному центрі ALTIOR. Ми гарантуємо професійну установку натяжної стелі з тіньовим примиканням до стіни. Ви можете бути впевнені в тому, що тіньовий шов на стелі буде ідеально рівним, по всьому периметру приміщення.

Отримати консультацію у менеджерів можна по телефону або в одному з шоу-румів ALTIOR. Персонал спеціально навчений, щоб допомогти підібрати підходящий варіант стелі. А технічні експерти у вас вдома врахують всі нюанси і побажання, і зроблять точний розрахунок проекту. Замір і консультація – безкоштовно.

 

ПРО НАС