Парящі натяжні стелі

Візуально об'ємні
Широкий вибір кольору підсвічування
Оригінальний дизайн
Парящі натяжні стелі

Паряща натяжна стеля

 

Ефект “парящоїї” стелі над головою, досягається за допомогою світлодіодної стрічки, яка монтується в застельову конструкцію по периметру приміщення. Досить подивитися на фото виконаних робіт, щоб зрозуміти, що таке паряща натяжні стелі. Назва говорить сама за себе, світло в примиканні між стіною і стеля створює ілюзію, ніби стеля парує в повітрі.

Один з найпопулярніших конструктивів з led-підсвічуванням, незвичайного, навіть злегка, футуристичного виду. Ми отримуємо тільки найпозитивніші відгуки від клієнтів, які зважилися на установку такої стелі.

 

Паряща натяжна стеля це додаткова підсвітка, яка поєднується з основними видами освітлення: люстрою, світильниками, світловими лініями. Встановлюється в приміщеннях різної площі. Наприклад, паруюча натяжна стеля у ванній додає об’єм, підсвічуючи стіни з кахлю, а в залі або спальні – задає особливу атмосферу і незабутні враження у гостей.

 

Монтаж паращих натяжних стель

 

Вартість такої стелі складається з усіх елементів, з яких виготовляється конструкція і роботи монтажної бригади. Всі підрахунки відбуваються по прайсу, за стандартними цінами, як при замовленні звичайної натяжної стелі. Єдиною відмінністю буде ціна на сам профіль, який є основою ширяючого стелі. Для точного прорахунку замовте безкоштовний вимір на сайті, до вас приїде технічний фахівець, який не тільки назве остаточну вартість, але і проконсультує по всіх технічних питань.

 

Монтаж паращих натяжних стель вимагає особливих навичок і професіоналізму. Кампанія ALTIOR забезпечує високий рівень навчання фахівців і підтримку кваліфікації. Монтаж проводимо в містах України: Київ, Дніпро і Запоріжжя.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

ПРО НАС