Натяжні стелі світлові лінії

Додаткове та основне освітлення
Широкий вибір кольору підсвічування
Оригінальний дизайн
Реалізовані проекти
Натяжні стелі Світлові лінії

Світлові лінії

 

Новий, сучасний дизайн натяжних стель “світлові лінії” – стильне рішення. Світлодіодна стрічка в спеціальній конструкції здатна створювати різноманітні фігури на стелі зі  смуг які світяться. Таким чином можна втілювати найоригінальніші ідеї в інтер’єрі вашого будинку.

 

Сяючі геометричні форми на стелі ідеально підходять для модернових стилів інтер’єру, в яких переважають технологічність і лаконічність. Призначення приміщення не має особливого значення, лінії гармонійно вписуються у вузькі коридори і маленькі ванни, а в просторих залах часто формують ромби з квадратами або смуги в поєднанні з іншими видами освітлення.

 

Ознайомтеся з фото готових рішень, щоб визначити для себе можливі варіанти розташування і геометрії смуг. Наші менеджери допоможуть створити проект, який ідеально підійде для вашого інтер’єру.

 

Світлові лінії на стелі це не тільки гарний дизайн, але і основне джерело світла. У різних ситуаціях їх можна поєднувати з люстрами, стельовими світильниками і застельовим підсвічуванням, але, при необхідності і повністю замінювати всі перераховані вище способи освітлення. Різновиди світових ліній бувають різні: за зовнішнім виглядом, ширині і світлопроникності. У фахівців ALTIOR є всі можливості для того, щоб реалізовувати проекти під будь-яке, навіть найскладніші завдання.

 

Монтаж світлових ліній

 

Монтаж світлових ліній в стелю здійснюється безпосередньо на об’єкті, за кресленням затвердженого проекту. Спочатку до стелі кріпляться профілі світлових ліній, прокладається світлодіодна стрічка і підключається до розведення. Після цього, профілі з усіх боків обтягаються полотном, яке заздалегідь готується і розкроюється на виробництві за формою конструктиву світлових ліній.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Світлові або паруючі лінії в натяжній стелі

 

Світлові і паруючі лінії в натяжній стелі – це одне і те ж, просто спочатку, розробники їх назвали паруючими. Однак з часом стало зрозуміло – такий термін вводить в оману. Ми вирішили називати їх – світловими, що повністю відповідає зовнішньому вигляду основних елементів.

 

Сьогодні можна зустріти багато ресурсів і компаній, де збереглася стара назва, проте суть від цього не змінюється. Смуги, які пропускають світло і можуть стикуватися між собою під кутом дев’яносто градусів, утворюючи будь-які геометричні форми – це все один конструктив.

 

Колір і яскравість світлодіодної стрічки змінюється пультом управління, завдяки чому створюється, відповідна вашому настрою, атмосфера. Вирішуються різні завдання, від м’якого світіння нічника, до яскравого світла в приміщенні.

 

Якщо ви хочете встановити світлові лінії на натяжній стелі, залиште контактні дані на сайті або зателефонуйте. Менеджери, по вашим побажанням, підготують варіанти. Технічний експерт у вас вдома запропонує оптимальні рішення, розрахує ціну проекту, продемонструє на примірниках профілів суть технології і проконсультує з усіх питань. Виклик фахівця безкоштовний, оплачуються матеріали і монтажні роботи. Замовити завмер можна в Києві, Дніпрі та Запоріжжя.

 

Розкрій плівки за кресленням здійснюється на нашому виробництві. Монтаж систем освітлення, розводка і монтування полотна в конструкцію проводиться професійними бригадами ALTIOR. Працюємо сучасним, справним обладнанням. Використовуємо керамзитові, безпечні балони. Строго дотримуємося всіх правил безпеки. Будьте спокійні за результат, який ми гарантуємо завдяки багаторічному досвіду, що підтверджують більш десяти тисяч задоволених клієнтів.

ПРО НАС