Натяжні стелі з гардиною

Оригінальний дизайн
Практичне застосування
Унікальна технологія
Реалізовані проекти
Стеля з гардиною

Приховані гардини в натяжну стелю

 

Вишукана організація простору вашого житла. Унікальна розробка, яка виконує відразу кілька функцій.

 

Приховані гардини в натяжну стелю монтуються особливим профілем, який служить нішею і кріпленням для полотна. В результаті стельова завіса і натяжна стеля утворюють єдиний комплекс. Штори і фіранки випадають через стелі, це виглядає красиво і своєрідно. Плюс до всього, ніша для гардини в натяжній стелі може підсвічуватися світлодіодною стрічкою. Такий ефект підсилює враження, коли штора повисає прямо з світлового потоку. Відмінне рішення для будь-якої кімнати: в спальні, в кухні, у вітальні, в дитячій, а також в комерційних і офісних приміщеннях.

 

Ця технологія поєднується з різними видами натяжних стель і підходить під будь-які варіанти дизайну інтер’єру. Не має значення, що у вас – лофт, мінімалізм або прованс – фіранки необхідні в будь-яких приміщеннях, де є вікна.

 

Не стане перешкодою і ваш вибір в сторону складного конструктиву, наприклад світлові лінії, паруюча, тіньова або багаторівнева стеля. Команда ALTIOR реалізовує проекти будь-якої форми і складності. Багаторічний досвід дозволяє нам втілювати в реальність навіть найскладніші завдання.

 

Гардини і натяжні стелі

 

Новітні розробки дозволяють з’єднувати гардини і натяжні стелі різними варіаціями. Не обов’язково це буде ніша. Можливий спосіб монтажу карниза прямо в стелю. У цьому випадку також створюється технологічна установка, яка міцно утримає будь-яку вагу, навіть найважчої портьєри.

 

Гардини в стелі це не тільки елегантно, але і практично. Більше не потрібно свердлити стіни і кріпити громіздкі каркаси. Карниз в стелі повністю вирішує задачу. Все плінтуси, встановлені в стелі ALTIOR, оснащені спеціальними гачками для штор і завісок, які ідеально ковзають по жолобу.

 

Натяжні стелі з гардинами давно закріпилися в трендах домашнього декору. Оригінальна конструкція гармонійно вписується в будь-який тип приміщення і виглядає більш акуратно без поперечини, прикріпленої до стіни. З кожним роком все більше клієнтів роблять вибір на користь конструкцій з прихованими нішами для гардин або з кріпленням їх в стелю.

 

Отримайте естетичне задоволення від свого ремонту і вирішите питання з карнизом одним рішенням. Втілити в реальність прагнення до витонченості і елегантності в вашому домі. Будь-який ремонт це бажання створити затишок і сприятливу атмосферу в оселі.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Монтаж гардини в натяжну стелю має  кілька варіантів, які залежать від завдання і технічних характеристик приміщення. Найпоширеніший – прихована ніша, за рахунок оригінального і естетичного вигляду всієї конструкції. Особливо, якщо завіса підсвічується. Простіший варіант – накладення карниза на стелю. У будь-якому випадку, монтаж таких конструктивів вимагає особливих знань і навичок.

 

У компанії ALTIOR організований навчальний центр, де обкатуються все нові технології. А нові кадри, навіть ті, хто прийшов з досвідом монтажу натяжних стель, проходять спеціальне навчання і здають іспити. Тому у вас вдома, монтаж стелі з гардиною і будь-який інший конструкції, будуть виробляти професіонали зі знанням своєї справи.

 

Менеджери ALTIOR допоможуть з вибором і дадуть відповідь на всі питання, а технічні експерти, у вас вдома, продемонструють зразки профілів і розкажуть все нюанси конструкції. Робота фахівців безкоштовна. Оплачуються тільки матеріали і робота монтажних бригад. Точну вартість назве технічний експерт після виміру. Щоб зв’язатися з нами для консультації або замовити замір – телефонуйте або залиште свої контакти в будь-якій формі зворотного зв’язку на сайті.

ПРО НАС