З нішами для світильників

Великий вибір варіантів освітлення
Унікальна технологія
Оригінальний дизайн
Натяжні стелі з нішами для світильників

Натяжні стелі зі світильниками

 

Сувора геометрія, контраст чорного і білого кольорів – стельові ніші – найсучасніший тренд в дизайні інтер’єру.

 

Стелі зі світильниками прийшли на заміну люстр. Акуратність і мінімалізм переважають в сучасному світі дизайну. Тенденція на такі стилі, як лофт, техно або хай-тек обумовлює популярність стельових систем освітлення.

 

Монтаж світильників в натяжну стелю, може бути точковим або в системи, які бувають двох типів:

  • Ніши

Представляють поглиблення в натяжній полотні, прямі або круглі лінії, всередину яких встановлюються світильники.

 

  • Треки

Це накладні рейки, на натяжному полотні, які служать основою для світильників по всій своїй довжині.

 

В обох випадках можна міняти розташування світильників в будь-який момент, в будь-яку точку ніши або треку. А натяжні стелі з точковими світильниками – це прості однорівневі стелі, де елементи освітлення встановлені стаціонарно. Який варіант вам підходить, вирішуйте самі або зверніться за допомогою до наших менеджерів, які завжди готові підказати кращий варіант і запропонувати ознайомитися з фото готових рішень.

 

Світильники в нішу або трек мають велику різноманітність за зовнішнім виглядом, функціоналу і призначенню. Встановити можна стаціонарні «барила» або трекові світильники на магнітних стрічках, для вільного переміщення по ніші або треку.

 

Монтаж світильників в натяжна стеля

 

Стелі зі світильниками можуть бути різних конструкцій. Монтаж ніш і треків можливий в багаторівневі стелі, паруючі, тіньові. Також вони легко поєднуються з іншими видами освітлення, як світлові лінії або підсвічування по периметру.

 

Зробити замовлення можна, заповнивши одну з форм зворотного зв’язку або зателефонувавши по телефону. Команда менеджерів, дизайнерів і технічних експертів створить персональний проект, з урахуванням всіх ваших побажань і потреб. Розкрій полотна і виготовлення конструкцій відбувається на нашому виробництві. Установкою займуться професійні монтажні бригади ALTIOR. Ми несемо відповідальність за кожен етап створення вашого ідеальної стелі, щоб ви точно залишилися задоволені кінцевим результатом. Гарантія на стелю, за договором, десять років і три роки на монтажні роботи. Ми виконуємо гарантійні зобов’язання з 2009 року, тому ви можете бути абсолютно спокійні за все письмові і усні домовленості.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

ПРО НАС