Багаторівневі натяжні стелі

Оригінальний дизайн
Поділ приміщення на кілька зон
Величезний вибір дизайнерських рішень
Реалізовані проекти
Багаторівневі

Дворівневий натяжна стеля

 

Дворівневий натяжна стеля – поширений спосіб оформити інтер’єр оригінально. Стелі з переходами, каскадами, вигинами це абсолютна альтернатива рівній, стандартній поверхні. Завдяки сучасним технологіям і майстерності установників, створюються вражаючі композиції. І якщо раніше виконати подібне споруди можна було тільки з гіпсокартону – складно, довго, дорого і пильно, – то на сьогоднішній день, дану нішу, міцно зайняли натяжні стелі, завдяки спрощеній модифікації, варіативності і порівняно низькою ціною.

 

Варіанти багаторівневих натяжних стель

 

Багаторівневі натяжні стелі це конструкції в два яруси (ступені) і більш. Структура з алюмінієвих профілів обтягнута плівкою може приймати практично будь-які форми. Види багаторівневих натяжних стель умовно можна розділити по конфігурації, від круглих і квадратних форм, до криволінійності. Найвідоміші варіанти: короб з поглибленням посередині або навпаки виступ в центрі стелі; ступені від кута або від стіни; виступи у вигляді звивистих широких смуг. А ось вже який остаточний вигляд придбає стеля – залежить тільки від вашої фантазії.

 

Підсвічування також вносить можливості для вибору.

 

• Підсвічування між рівнями

Дуже популярний варіант, коли світло підкреслює і виділяє рівні.

 

• Контурна підсвітка

Кути не обов’язково повинні бути гострими. Скошений, плавний перехід, який має чітку лінію, що світиться – один з основних трендів сучасності.

 

• Повний засві внутрішнього рівня

Поглиблення в стелі, яке повністю світиться це, безумовно, красиво. А фотодрук ще сильніше посилить враження.

 

І нехай вас не лякає велика різноманітність варіантів. По-перше, ви самостійно можете відібрати для себе відповідні, ознайомившись з готовими проектами в фотогалереї на сайті. За допомогою зручної навігації можна вибрати відповідні фільтри і оцінити багаторівневі натяжні стелі в залі, в спальні, в коридорі, з фотодруком, з підсвічуванням і так далі. По-друге, менеджери і технічні експерти завжди з радістю допоможуть визначитися і підказати найкращі варіанти виходячи з ваших побажань і технологічних можливостей приміщення.

 

Окрім краси дизайну, такий вид стельових систем носить практичний характер у випадках, коли необхідно приховати технічні або інженерні комунікації. “Обшити” виступ полотна не рідкісне завдання, і щоб стеля виглядла органічно – створюються єдині конструктори з рівнями.

 

У просторих кімнатах або квартирах студіях – рівнями можна виділяти окремі області і зонувати приміщення. Наприклад, різними кольорами фактур розділити зони для відпочинку і обідню. Або виділити кут для робочого місця з додатковим освітленням.

 

Багаторівневі стелі виконують багато завдань естетичного характеру і практичні у багатьох випадках. Не важливо, якого рівня потреба у вас, компанія ALTIOR виконає будь-яке завдання.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Скільки коштує багаторівневий натяжна стеля

 

Прямої відповіді на це питання не існує. Кожен окремо взятий проект має свою вартість, яка залежить від багатьох факторів. Це стосується не тільки складних конструкцій, а відноситься до будь-якого типу натяжних стель. Форма кімнати, обходи труб, підключення точок світла і ще багато нюансів, з яких формуються ціни. А що говорити про декількох рівнях?

 

Основою складнї стельової споруди служать профільні системи. Їх налічується десятки різновидів, у кожного профілю своє призначення і функціонал. А з огляду на всі можливі доповнення – вартість проектів на однаковій площі може кардинально відрізнятися. Наприклад, зробити один щабель у стіни – це один момент, а багаторівневі натяжні стелі з фотодруком і підсвічуванням зовсім інший.

 

Варто враховувати, що установка багаторівневих натяжних стель вимагає великої технічної підготовки від монтажників. Не всі фахівці візьмуться за монтаж такого рівня або, є ризик, що зроблять погано. Це той випадок, коли потрібно довірятися лише професіоналам. Звертайтеся в компанію ALTIOR, ми працюємо в містах Київ, Дніпро і Запоріжжя.

ПРО НАС