Матові натяжні стелі

Ефект твердої поверхні
Не блікуют
Класичний стиль
Реалізовані проекти
Матові натяжні стелі

Матова натяжна стеля

 

Матові полотна в натягу створюють враження твердої поверхні, мають звичний вигляд класичної стелі. Покриття виглядає як побілка, ідеально рівне, без вад. Матова натяжна стеля гармонійно вписується в спокійні, традиційні інтер’єри і там, де необхідна класика.

 

Такий підхід відноситься до однорівневих конструкцій. Але і різноманітності у цих фактур не відняти. Дворівневі матові натяжні стелі набувають різні форми і поєднуються з іншими типами полотен. На матову гладь прекрасно наноситься фотодрук, і стеля з малюнком виглядає вже не тривіально. А всілякі способи освітлення і підсвічування дають можливість створити справжній естетичний шедевр.

 

Визначити, який саме ви хочете варіант, можна по фото готових робіт на сайті. Зверніть увагу на відгуки клієнтів. Менеджери і технічні експерти допоможуть з вибором. З матовою плівкою створюється будь-який тип стель з нашого каталогу, проекти реалізовуються під будь-який інтер’єр. Такі покриття доречні, як в маленьких ванних кімнатах, так і в великих вітальнях і спальнях. Матова обробка універсальна і найпопулярніша серед інших плівок.

Монтаж
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Переваги матових натяжних стель

 

Головним достоїнством мату є властивість створювати звичні оку стельові покриття, які не відображають і не блікуют. Матова натяжна стеля оптимальний варіант, коли немає потреби робити нічого особливого, і хочеться просто акуратну поверхню над головою. Ще одним плюсом вважається ціна, яка трохи нижче інших варіантів, як глянець або сатин.

Але не варто вважати, що натяжні матові стелі використовуються тільки в простих інтер’єрах і, при класичному дизайні. Технологія натяжних систем сама по собі досить різноманітна. А вже, яка плівка буде використовуватися в тому чи іншому випадку – як кому подобається. Є такі варіанти, де використання мату найдоцільніше.

Тіньова стеля або стелі з нішами і треками для світильників можуть бути реалізовані з будь-плівкою, але мат – особливо підходящий. Справа в тому, що тенденція сучасного дизайну тримає курс на строгість і мінімалізм в поєднанні з модерністськими розробками, тому виглядає логічним, що цей напрям займають види матових натяжних стель. Більш докладний опис нових розробок можна знайти в каталозі сайту, у відповідному розділі.

Ще один варіант різноманітності – фотодрук. Натяжні стелі матові з малюнком приймають зовсім інший образ в порівнянні з простою формою білого кольору. На матову поверхню добре лягає практично будь-яке зображення, тут все залежить від ваших уподобань, стилістики інтер’єру кімнати, призначення приміщення. Принт наноситься точково, в певному місці – в кутку або навколо люстри, або по всій площі.

Вибрати зображення для друку, можна на спеціальних сайтах з картинками. Але майте на увазі, що не всі ілюстрації підходять за технічними параметрами. При широкоформатного друку картина істотно зростає і може бути тільки високої якості. У галереї сайту є каталог зображень, що точно відповідають параметрам. Вибір досить широкий, щоб знайти те, що потрібно.

Скільки коштує матовий натяжна стеля

Не буває фіксованої вартісті або точної ціни за квадратний метр. Кожен випадок індивідуальний і в розрахунок йдуть – площа приміщення, висота, ширина і довжина кімнати, кількість кутів, труб, точок світла і інших деталей, які зможе оцінити технічний експерт на об’єкті. Він і відповість, зі стовідсотковою точністю, скільки коштує матова натяжна стеля. Ціни на складові, комплектуючі та роботи прописані в прайсі, що дозволяє абсолютно прозоро оцінити проект по складеним кошторисом.

 

Щоб отримати попередній прорахунок і проконсультуватися – залишайте заявку, заповнивши одну з форм, або телефонуйте за номерами телефонів, які вказані на сайті. Менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання, допоможуть визначитися з вибором і запишуть на замір, при необхідності. Оцінити наші роботи наочно можна в шоу-румах ALTIOR, які знаходяться в Дніпрі, Києві та Запоріжжі.

Установку зроблять майстри монтажного центру ALTIOR. Співробітники проходять навчання в школі монтажу і здають іспити. Тільки після цього – допускаються до роботи на об’єктах. Ви можете бути впевнені, що у вас вдома працюють професіонали. Правила поведінки на об’єкті в пріоритеті наших стандартів якості. Монтажники працюють акуратно і чисто в вашому домі, ввічливі і привітні з вами. Здаємо роботу точно в строк або повертаємо гроші.

ПРО НАС