Натяжні стелі з фотодруком

Втілення будь-яких ідей і фантазій
ЕКО безпечні
Стійкі до вологи і прямих сонячних променів
Реалізовані проекти
Фотодрук на натяжних стелях

Натяжні стелі з фотодруком

 

Нанесення принта на стелю дозволяє втілити самі оригінальні та яскраві ідеї оформлення інтер’єру. Вибрати можна будь-який сюжет. Що ви хочете: небо над головою в вітальні або фото квітів в спальні, може бути візерунки або абстракцію? Оригінальним рішенням буде нанесення на натяжні стелі фотодрук 3D формату. На сайті, в каталозі зображень для друку, можна підібрати підходящий варіант. Якщо ви не знайдете те, що потрібно саме вам, ви можете озвучити побажання менеджеру і наші фахівці підберуть для вас відповідні ілюстрації.

 

Наше виробництво оснащене принтерами для інтер’єрної друку. Устаткування японське, нового покоління, переносить на полотно все кольори і відтінки оригінальної картинки. Працюємо з сольвентними чорнилом, екологічна безпека яких підтверджена сертифікатами. У поєднанні з матеріалами високої якості і професійним монтажем, ви отримуєте надійний і довговічний натяжні стелі з фотодруком, які не втрачають свої кольори довгі роки.

 

Оцінити якість готових робіт і отримати консультацію можна в шоу-румах ALTIOR, які знаходяться в Києві, Дніпрі та Запоріжжя.

Каталог фотодруку

Ви можете скористатись каталогом зображень, які ми вже друкували.

 

Крім того, щоб підібрати картинку, яка ідеально впишеться в Ваш інтер’єр – досить просто залишити заявку на сайті і Вам допоможе дизайн-менеджер з багаторічним досвідом.

Вибрати картинку
Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Ціна на натяжні стелі з фотодруком в Україні може сильно варіюватися в різних компаніях. Також як і терміни виготовлення. Це пов’язано з тим, що практично всі фірми і виробники натяжних стель, не мають свого обладнання для інтер’єрної друку і залежать від підприємств, що надають подібні послуги.

 

У нашого виробництва існує підрозділ ALTIOR-PRINT, який спеціалізується на виготовленні інтер’єрного фотодруку. Це дає ряд переваг, як в плані якості продукції, що випускається, так і стосовно термінів виготовлення. За рахунок вузької спрямованості на конкретну продукцію, ми можемо гарантувати виняткову якість фотодруку саме для натяжних стель.

 

Менеджери ALTIOR допоможуть підібрати цікавий сюжет, дадуть рекомендації і дадуть відповідь на всі ваші запитання. Технічні експерти у вас вдома зроблять точний прорахунок вартості і проконсультують з усіх нюансів. До монтажу натяжних стель з фотодруком, потрібно ставитися з особливою дбайливістю, це пов’язано з нагріванням і розтягуванням полотна. Наші монтажні бригади мають великий досвід роботи в цьому напрямку в тому числі, ви можете бути спокійні за кінцевий результат.

ПРО НАС