Глянцеві натяжні стелі

Дзеркальна поверхня
Візуально збільшують простір
Популярна фактура
Реалізовані проекти
Глянцеве натяжне полотно

Глянцева стеля

 

Дзеркальна поверхня, що відображає – основна риса, яка відрізняє глянсову натяжну стелю від інших видів стельової обробки. Такий ефект надає вишукування і шарм будь-якого інтер’єру. Дзеркальна поверхня візуально збільшує простір, що є ще одним плюсом лакової фактури. Відмінним рішенням виглядає глянсова стеля у ванній, де поєднуються блиск дзеркал, кахлю і стелі, а кімната візуально збільшується в розмірах.

 

Глянцеві натяжні стелі в просторих залах, теж приносять тільки позитивні відгуки. Лоск блискучого стельового покриття у великій кімнаті з вишуканим інтер’єром, додає якусь урочистість і особливу атмосферу. Посилити ефект допомагають складні, багаторівневі конструкції і різні варіанти декоративного підсвічування. Не варто забувати і про фотодрук, яка вигідно прикрасить проект, при правильному підборі візерунка і всієї композиції.

 

Все це стосується не тільки житлових приміщень. Більшість замовлень в сфері послуг і розваг за типом кафе, ресторанів, готелів – припадає саме на глянець. Особливо це стосується тих випадків, коли необхідно досягти wow-ефекту або додати витонченості шикарній обідній залі.

 

Існує легенда, що такі стелі занадто мазкі і дуже складні у догляді. Але насправді, які можуть бути взаємодії зі стелею, щоб його забруднити? Навіть навпаки, гладка поверхня не притягує пил і легко миється вологою ганчіркою.

 

Палітра кольорів глянцевих натяжних стель

 

Білий колір є стандартним для будь-яких стель. Лакові полотна теж користуються популярністю цього традиційного забарвлення, але при цьому мають найбільший вибір варіантів. Наприклад, оригінально виглядають дзеркальні стелі чорного кольору. Палітра кольорів глянцевих натяжних стель найбільш велика і різноманітна в порівнянні з іншими фактурами.

 

Саме в глянці представлені всі кольори веселки, а мат і сатин оперують тільки світлими відтінками. Це може бути визначальним фактором при виборі кольору стелі в тон стін або меблів. Різноманітність відтінків допомагає зробити дитячу кімнату більш строкатою і барвистою. У прагненні дивувати і наповнювати життя фарбами – стануть в нагоді яскраві, насичені відтінки.

 

Дизайнерські, продумані проекти інтер’єру рідко обходяться без глянцевих стель, які є важливими елементами шикарного декору.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Каталог глянцевих натяжних стель

Палітра кольорів глянцевих натяжних стель і є каталогом. Готові стелі можуть відрізнятися формою, конфігурацією, підсвічуванням, в залежності від конструкції, які широко представлені в каталозі нашого сайту: однорівневі, багаторівневі, тіньові, світлові лінії та інше. Всі вони складаються з полотна, яке натягується до відповідного конструктив. А ось це полотно вже може бути різних фактур, в тому числі і глянсовим. У кожної фактури є свій набір кольорів, найпопулярніші з яких – чорний і білий.

Якщо ви хочете купити глянсову натяжну стелю, вам потрібно спочатку вирішити, який саме варіант ви хочете, а після цього визначайтеся з кольором. Подивіться фото готових рішень, виберете те, що подобається. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте, і наші менеджери дадуть вичерпні відповіді на всі питання, підберуть найкращі варіанти.

Наступний етап – виїзд технічного експерта до вас додому. Спеціаліст на місці запропонує оцінити каталог кольорів глянсових натяжних стель наочно. Допоможе визначитися з остаточним вибором і зробить оцінку технічні можливості приміщення. Зробить точний розрахунок і назве остаточну ціну. Виїзд і робота майстра – безкоштовно, в містах: Київ, Запоріжжя, Дніпро.

Монтаж кожної фактури відрізняється в деталях. Щоб не отримати складки на готовому стелі, уникнути подальших провисань і інших, небажаних наслідків, слід довіряти установку професіоналам. Тільки навички, набуті з досвідом, дозволяють досягати ідеального результату, не порушуючи обумовлених термінів. Одним з найболючіших моментів ремонту, це коли він затягується на набагато більший час, ніж було розраховано спочатку. Компанія ALTIOR розвивається і підтримує професіоналізм монтажних бригад з 2009 року. За цей час було реалізовано понад десяти тисяч проектів і по кожному несемо договірні зобов’язання, розраховані на десять років з гарантійного талону.

Навчання і передача досвіду відбувається в спеціальному навчальному центрі, а відбір персоналу проводиться не тільки за професійним навичкам, але і за людськими характеристиками. У вас вдома працюватимуть ввічливі, пунктуальні майстри, які знають свою справу. Ви точно залишитеся задоволені процесом і результатом. До того ж ми зобов’язуємося виконувати роботу точно в строк або повертаємо гроші за кожен прострочений день.

ПРО НАС