Stretch ceilings in the bathroom

Withstand up to 100 liters of water per m2
Do not form condensate
Not afraid of steam and contact with water
Completed projects
Stretch ceilings in the bathroom

Thoughtful designs of suspended ceilings ALTIOR harmoniously fit into any interior design of the bathroom.

  • Matte, perfectly smooth in a classic style.
  • Glossy, brilliant for elegant chic and visual increase in space.
  • Multilevel or illuminated ceilings in unique design solutions.

 

A professionally installed ceiling looks great and does not lose its ideal appearance for many years. Tension coating allows you to hide technical communications and irregularities.

 

Quality PVC film – environmentally friendly, does not collect condensate. It does not form mold and fungus. In addition, the stretch fabric can withstand up to 100 liters of water per m2, which will save the bathroom in case of flooding by neighbors from above.

Installation
Reviews
Certifications
Stocks
Sign up for a free measurement

just fill out the form

(Русский) -

(Русский)

Натяжна стеля в ванну

 

Натяжна стеля у ванній кімнаті – це і красиво і практично. Плівка не сприйнятлива до вологи, тому виглядає найкращим варіантом в порівнянні з фарбою, побілкою та іншими оздоблювальними матеріалами, які з часом змінюють свою структуру і зовнішній вигляд, при впливі на них пара і води. До того ж, натягнуте полотно, здатне витримати до 100 літрів води на один квадратний метр. Стеля у ванній врятує від затоплення, якщо встановлений за всіма правилами монтажу, а плівка преміум якості. Щоб бути впевненими в якості конструкції – замовляйте стелі у компанії ALTIOR. Багаторічний досвід і більш десяти тисяч задоволених клієнтів дозволяють нам гарантувати стовідсотковий результат. Даємо гарантію десять років і виконуємо зобов’язання з 2009 року.

 

Вибір дизайну дуже широкий. В першу чергу потрібно визначитися з фактурою. Глянцева натяжна стеля буде відображати поверхні, стіни, ванну і візуально збільшувати приміщення. Сатин – витончено переливається, відображаючи світло, органічно впишеться в світлій, блискучою ванній кімнаті. Матова поверхня, для стандартного виду стелі класичного стилю. Фотодрук, на будь-який з цих фактур, доповнить і прикрасить всю композицію. Багаторівнева стеля здатна приховати виступаючі комунікації, які можуть перебувати в приміщеннях такого призначення.

 

На окрему увагу заслуговує освітлення. Для ванних, стандартно використовуються невеликі світильники. Їх можна поєднувати з світлодіодним підсвічуванням або взагалі замінити, зробивши повний засвіти стелі або вмонтувавши світлові лінії. Шикарно буде виглядати підсвічування по периметру, розсіюючи потік світла на стіни через напівпрозору плівку. Ми допоможемо вам створити комфортну обстановку.

 

Скільки коштує стеля у ванній кімнаті?

 

Ціна на натяжні стелі для ванної розраховується так само, як і для будь-якого іншого приміщення. Комплектуючі, профілі, полотно і всі види робіт позначені в прайсі. Єдиною відмінністю можуть стати специфічні доповнення. Наприклад, монтаж конструкції в керамогранітних плитку вимагає установки упорів або вентиляційні решітки додасть невелику суму до загальної вартості.

 

Всі складові стелі будуть розписані в кошторисі, з якої ви зможете ознайомитися перед підписанням договору. Ніяких прихованих переплат, все прозоро. Для попереднього розрахунку залиште заявку на сайті або зателефонуйте. З вами зв’яжеться менеджер, проконсультує і назве орієнтовну вартість проекту. Для точного розрахунку запросіть технічного експерта. Спеціаліст зробить завмер, продемонструє зразки фактур і конструктивів і зафіксує остаточну вартість.

 

Щоб подивитися наші роботи наочно – відвідайте один з наших шоу-румів, які знаходяться в Києві, Дніпрі та Запоріжжя. Там ви отримаєте кваліфіковану консультацію в приємній атмосфері і познайомитеся з останніми новинками в сфері стельового покриття.

Learn more