Stretch ceiling. Studio apartment.

Long life
Huge selection of design solutions
Division of the room into several zones
Completed projects
Stretch ceiling. Studio apartment.

Multilevel stretch ceilings will divide the apartment area. Original design solutions will give your home a unique look and give aesthetic pleasure.

 

A professionally installed ceiling looks great and does not lose its ideal appearance for many years. Tension coating allows you to hide technical communications and irregularities.

 

Quality PVC film – environmentally friendly, does not collect condensate. It does not form mold and fungus. In addition, the stretch fabric can withstand up to 100 liters of water per m2, which will save the apartment in case of flooding by neighbors from above.

Installation
Reviews
Certifications
Stocks
Sign up for a free measurement

just fill out the form

(Русский) -

(Українська)

Стелі в квартирі студії

 

Студія – нове, модне рішення організації облаштування квартири. Це не просто стильний спосіб оформлення приміщення, але і можливість розширення простору. У відсутності “зайвих” стін, натяжні стелі в квартирі студії виходять великої площі. З технічної точки зору тут не виникне ніяких проблем. Наша компанія регулярно встановлює стелі в більш просторих залах, як ресторани, спортивні та актові зали, басейни та інші подібні приміщення. Для нас не є перешкодою ні велика квадратура, ні висока стеля.

 

Залишається тільки вирішити, яку саме ви хочете стелю в квартирі студії. Найпростіший варіант – звичайна однорівнева, з люстрами в умовних кімнатах або світильниками по периметру. Найпоширенішим бажанням господарів студій є можливість зонування приміщень. Сучасні технології та дизайн натяжних стель припускають велику кількість варіантів вирішення цього завдання.

 

Найбільш очевидний спосіб – фактури різного кольору. Перехід стелі в квартирі студії в такому випадку можна здійснити за допомогою багаторівневої конструкції. Однак такий варіант не завжди може бути поєднуємий із загальним інтер’єром.

 

Оригінальний метод виділити якусь область – нанести фотодрук. Фото страв, фруктів, продуктів в кухонній зоні – дуже популярне рішення. Або візерунки, якими можна окреслити будь-яку область, в самих хитромудрих форматах. Фантазія, в принципі, не обмежена. Вибирайте будь-яке зображення і місце нанесення принта, головне, щоб подобалося вам.

 

Якщо ви прихильник більш класичного вигляду стелі, однотонного, не яскравого, то виділяти приміщення можна підсвічуванням. Втім, цей спосіб легко поєднується з усіма, перерахованими вище. Геометричні фігури з світлових ліній, контрастно позначать ту чи іншу частину квартири. Підсвічування стін, за допомогою паруючої стелі у вітальні або стельова поверхня що світиться в кухні – ми можемо спроектувати і поєднувати найрізноманітніші модифікації зі світлом. Все залежить від ваших уподобань.

 

Так як квартира-студія це модернове планування, то і дизайн інтер’єру повинен крокувати в одну ногу з часом. Серед стельових систем рекомендуємо розглянути такі, як тіньові стелі, з нішами для гардин, нішами для світильників і трековими системами.

 

Проектування, установка і монтаж світильників в натяжну стелю

 

Для того щоб спроектувати і встановити стелі в квартирі студії, запросіть технічного експерта на замір. Спеціаліст запропонує оптимальні варіанти і вкаже точну вартість проекту з роботою.

 

Професійні монтажні бригади ALTIOR виконають швидко і якісно всю роботу, від натяжки полотна до підключення освітлення будь-якого типу.

 

Отримайте консультацію і попередній розрахунок у наших менеджерів, відвідавши салони, які знаходяться в містах Київ, Дніпро і Запоріжжя. Або залишайте заявку на сайті. З будь-яких питань – телефонуйте.

Learn more