Натяжні стелі в дитячу кімнату

Можливість нанесення красивої картинки
ЕКО безпечні
Гіпоалергенні
Реалізовані проекти
Натяжні стелі в дитячій

Натяжна стеля в дитячій кімнаті

 

Ремонт в дитячій, це відповідальне завдання. Обстановка, в якій живе, грає, розвивається малюк, повинна бути максимально комфортною і сприятливою. Дизайн інтер’єру такої кімнати зобов’язаний радувати і створювати затишок.

 

Натяжна стеля в дитячій дає масу можливостей в оформленні інтер’єру.

 

  • Стелі з принтом

Найпопулярніший варіант – натяжні стелі з фотодруком в дитячу. Що може бути краще малюнку улюблених героїв над головою, або космічного неба? Поле для фантазії в цьому випадку безмежно.

 

  • Прості, однорівневі стелі

Класику ніхто не відміняв, навіть для дитячих кімнат. Якщо у вас консервативний, спокійний дизайн в кімнаті у дитини, то проста стеля те, що потрібно. Колір, до речі, не обов’язково повинен бути білим. У нашому каталозі, ви знайдете різні варіанти кольорових, яскравих плівок.

 

  • З підсвічуванням

Натяжні стелі в дитячу кімнату можна зробити яскравими не тільки за допомогою кольору плівки або цікавого зображення, а й підсвітити цю красу світлодіодним підсвічуванням. Можливе контурне підсвічування по периметру приміщення або повний засвіти стелі. Варіантів досить. Наприклад, підсвічування між рівнями в багаторівневій конструкції, або геометричні фігури у вигляді світлових ліній. Часто в дитячу вибирають варіант “зоряне небо”.

 

У виборі натяжних стель в дитячу – глобальним є питання безпеки. В першу чергу побоювання стосуються того, що полівінілова плівка з якої, по суті, складається стеля – може впливати на здоров’я. Можливо, в світі існують дешеві, не якісні матеріали, які дійсно шкідливі для людини, але це не стосується плівок преміум якості, які виготовляються спеціально для житлових приміщень.

 

Компанія ALTIOR використовує виключно PSD-плівку преміум якості, на яку є всі відповідні сертифікати. Ми регулярно співпрацюємо з дитячими установами і якщо ми проходимо контроль якості і ставимо натяжна стеля в дитячому саду, то за здоров’я вашого малюка ви точно можете бути спокійні!

 

Натяжні стелі з фотодруком в дитячу

 

Вибрати зображення можна в нашій галереї. Там ви знайдете сюжети, для хлопчика, дівчинки або універсальні з зображенням тварин, героїв мультфільмів, оригінальних візерунків та інше. Якщо не знайдете відповідної картинки у нас, то пропонуйте свої варіанти зображень або просто назвіть ідею, а наші менеджери з дизайнерами створять для вас персональний проект.

 

Також ви можете ознайомитися з фото виконаних робіт, можливо, там ви знайдете ідеальне рішення для себе.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

У галереї виконаних робіт ви можете знайти цікаві варіанти оформлення стель у дитячу. Вибирайте, що сподобалося, залишайте заявку на сайті або телефонуйте.

 

Менеджери і дизайнери ALTIOR допоможуть підібрати дизайн натяжних стель в дитячій кімнаті. Озвучуйте свої побажання нашим фахівцям і отримаєте декілька варіантів на вибір, з урахуванням ваших уподобань і переваг дитини.

 

Для точного прорахунку вартості проекту, до вас додому приїде технічний експерт для виміру приміщення. Майстер на місці відповість на всі питання, запропонує ознайомитися з каталогом фактур плівок, продемонструє особливості монтажу тих чи інших конструктивів, використовуючи зразки профілів. Виклик, замір і робота технічного експерта – безкоштовно, ви оплачуєте тільки матеріали і монтажні роботи.

 

Монтажні бригади ALTIOR проходять навчання і постійно підтверджують свою кваліфікацію. Ви можете бути впевнені – у вас вдома працюють професіонали. Встановимо стелю в дитячій за всіма правилами якісного монтажу, сучасними інструментами. Строго дотримуємося правил безпеки. Виконаємо роботу точно в строк за договором і приберемо після себе.

ПРО НАС