Натяжні стелі double vision

Унікальна технологія
Оригінальний дизайн
Дивують і заворожують
DOUBLE VISION

Стелі double vision

 

Найбільш незвичайний і оригінальний вид натяжної стелі з можливих варіантів. Суть конструкції полягає в зміні зображення при включеному і вимкненому освітленні. Ця, практично, фантастична розробка, дозволяє створювати дивовижні сюжети з зображень. Якщо ви хочете яскравих вражень – вибирайте стелі double vision. Ці роботи приносять нам особливе задоволення від процесу і найпозитивніші і емоційні відгуки.

 

За технологією double vision стеля складається з полотна з фотодруком на внутрішній стороні і світлодіодного підсвічування по всій площі. Малюнок проявляється на стелі при включеному світлі. Світловий потік просвічує плівку і “проявляє” все що приховано. А при вимкненому світлі ви будете бачити тільки лицьову частину стелі, вона може бути чисто білою або теж із зображенням, яке є частиною загальної композиції. Наприклад, на білій поверхні разом зі світлом з’являться візерунки або на зображенні неба з хмарами виникнуть птиці в польоті або сонце.

Тем для інсталяцій багато. Цікаві варіанти з додаванням елементів. Наприклад, на стелі в кухні наноситься друк столу з сервіровкою, а друга печатка додає в тарілки круасани і чашки наповнюються кавою. Або у ванній ми бачимо бульбашки у воді на стельової поверхні, а коли включаємо світло – виявляємо морських мешканців, які їх випускають з рота. Дивіться фото виконаних робіт, щоб підібрати підходящий варіант для себе або озвучуйте свої побажання менеджерам ALTIOR, ми будемо раді створити для вас такий візуал, якого ще не було.

 

Такий витвір мистецтва доречний, як в маленьких ванних кімнатах, прихожих, санвузлах, так і в просторих залах і спальнях. А якщо говорити про дизайн інтер’єру в цілому, то в квартирах або будинках де будуть присутні double vision – в суміжну кімнату буде доцільно поставити натяжну стелю з підсвічуванням, щоб не руйнувати загальну концепцію.

Як правильно вимовляти? Натяжні стелі дабл віжн.

Оригінальна назва цього виду стелі англомовне і може збентежити багатьох російськомовних клієнтів. Транскрипція звучить, як натяжні стелі дабл віжн або, дослівно – подвійне бачення. Можете назвати це як завгодно, наші менеджери, технічні експерти або будь-який інший співробітник компанії зрозуміє, про що мова і дасть вам вичерпну консультацію з усіх питань.

 

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Ціна на натяжна стеля double vision

 

Зрозуміло, що прийти в магазин і купити натяжну стелю double vision не можна. Це не продукт на полиці, а комплекс послуг з проектування та встановлення. У створенні композиції беруть участь дизайнери, що створюють правильний макет, широкоформатний друкарський верстат, цех з розкрою полотен і монтажний центр, фахівці якого сконструюють і встановлять готовий комплекс.

 

Тому ціна на натяжну стеля double vision формується з багатьох складових. Точний розрахунок вартості може зробити технічний експерт, він також проконсультує і дасть рекомендації по вибору варіанту. Виклик і робота майстра безкоштовно, оплачуються тільки матеріали і робота монтажної бригади. Детальну інформацію за всіма компонентами і вартості робіт ви побачите в кошторисі. Ніяких прихованих переплат і змін після підписання договору.

 

Телефонуйте, залишайте заявку на сайті або приходьте наочно оцінити технологію дабл віжн в наших шоу-румах, які знаходяться в містах Київ, Запоріжжя та Дніпро. Там можна подивитися інші варіанти стель і отримати відповіді на всі питання, що цікавлять, зробити попередній прорахунок і ознайомитися з матеріалами на дотик.

ПРО НАС