Ремонт квартири. З чого почати? Слушні поради

поделиться:

Ремонт квартири. З чого почати? Слушні поради


Задайте собі питання — з чого починається будівництво будинку? Зізнайтеся собі, швидше за все в голові пролетіла думка: «фундамент». Але насправді, правильна відповідь — «проєкт». Той же фундамент можна заливати, лише розуміючи, що має вийти у результаті. Також і ремонт квартири слід починати з плану ремонту.

В іншому випадку, коли ремонт починається з фрази: «на ходу розберемося», існує велика ймовірність того, що багато процесів доведеться переробляти, а це час, енергія, гроші ...


Дизайн-проєкт
Будете створювати проєкт самостійно або зверетеся до професіоналів — у будь-якому випадку, потрібно орієнтуватися на свої відчуття. У сучасному світі — варіантів стилів оформлення квартири настільки багато, що очі розбігаються. Але кожна людина індивідуальна, і там де одному буде комфортно — інший буде відчувати себе незатишно.

Тому не поспішайте з вибором. Подивіться різні варіанти стилів і, яким би красивим, той чи інший не здавався — задайте собі питання: «які відчуття я буду відчувати, перебуваючи всередині». Ну як мінімум дизайн інтер'єру спальні повинен у вас викликати почуття спокою.

Не варто, також, забувати, що дизайн-проєкт — це не тільки колір стін та розстановка меблів. Важливо розуміти, де будуть знаходитися розетки з вимикачами. Також заздалегідь продумайте освітлення.


План ремонту квартири
Починається кап. ремонт з брудних, пильних робіт, таких як:    

  • Демонтаж перегородок та стін.
  • Монтаж електропроводки.
  • Вирівнювання всіх поверхонь.
  • Установка вікон та дверей.
  • Установка розеток.


Наступний етап — оздоблення приміщення, воно визначить дизайн інтер'єру вашої квартири. Хоча у вас на руках вже є дизайн-проєкт і ви точно знаєте, що має вийти — все це ще треба реалізувати.

Стелі

Найсучасніший і практичний спосіб стельової обробки —це натяжні стелі. Від простих, ідеально рівних натяжних поверхонь, до будь-яких форм, кольорів та видів — натяжні стелі здатні закрити завдання дизайн-проєктів, абсолютно будь-якого стилю.

При цьому монтаж не займає багато часу, а термін служби обчислюється десятиліттями. Все це пояснює популярність та перевагу натяжних стель перед іншими видами стельової обробки.

Стіни
Здавалося б, тут все просто — в кімнатах шпалери або штукатурка, а в сан.вузлі, ванній кімнаті — плитка.

Однак варто враховувати, що в наш час різновидів тих же шпалер безліч і тут теж треба подумати, перед тим, як приймати рішення.

Наприклад, радимо звернути увагу на шпалери на флізеліновій основі. Такий тип шпалер можна перефарбовувати, періодично змінюючи настрій декору квартири.

Також цікавий варіант з фотошпалерами. Така варіація, звичайно, Америку ні для кого не відкриває, але є нюанси. Наприклад, рулонні шпалери, можуть створити проблеми із зображенням на стиках. Але в сучасному світі є рішення — безшовні фотошпалери, що створюються під параметри вашої стіни та клеяться одним, цільним відрізком.


Резюме

Дотримання плану дій під час ремонту вбереже вас від помилок, заощадить гроші та час. Це одна з головних складових якісної і довговічної обробки будинку, нарівні з якістю використовуваних матеріалів і дотриманням технології.

Обратная связь

Просто заполните форму

Нажимая кнопку “перезвоните мне”, Вы автоматически соглашаетесь с политикой конфиденциальности и даете свое согласие на обработку персональных данных. Ваши данные не будут переданы третьим лицам.