7 основних стилів дизайну інтер'єру

поделиться:

Стилів дизайну інтер'єру, за всю історію обробки приміщень, накопичилося безліч, і тому вибір часто стає проблемою.
Які саме стилі є основними — це досить спірне питання, однак ми пропонуємо добірку таких напрямків, які в сучасному світі мають найбільшу популярність. Таким чином, істотно полегшуючи вам задачу з вибором.Лофт

Цей, американський стиль, передбачає простір в приміщеннях з великими вікнами та переважанням скла, металу і пластика в інтер'єрі. Відмінною рисою лофт є індастріал обробка — цегляні стіни, незамасковані труби і системи комунікації.
Меблі: громіздкі дивани, великі крісла.
Стеля: звичайны однорівневі.Мінімалізм

Назва говорить сама за себе — строгість та практичність, ось девіз цього стилю. В інтер'єрі не повинно бути нічого зайвого, ніяких прикрас, всі елементи і аксесуари повинні бути функціональними.
Мебелі: тільки кутова, кубічна.
Стелі: ідеально підійдуть білі сатинові стелі, звичайны однорівневі, а також, в мінімалістичний інтер'єр, гармонійно впишуться парящі стелі.Поп-арт

Яскраві кольори, не поєднувані композиції інтер'єру, прикраси логотипами відомих брендів та образами знаменитостей — інтер'єр в стилі поп-арт пашить невгамовною енергією і покликаний дивувати.
Меблі: приземкувата, в яскравих забарвленнях.
Стеля: сюди підійдуть як однорівневі з глянцу, так і багаторівневі, з незвичайним оформленням.Японський стиль

Японський стиль характеризує стриманість в тонах, зонування приміщення розсувними гармошками та приземкуваті меблі.
Меблі: на низьких ніжках або взагалі без них.
Стеля: в такий стиль добре впишеться DOUBLE VISION или парящі лінії.Вінтаж

Стиль без особливих правил. Простір улюблених речей, навіть якщо вони затерті часом. Девіз оформлення інтер'єру — якщо мені це подобається, значить це доречно.
Меблі: різьблені, ковані.
Потолок: з фотодруком, багаторівневі.Фьюжн

Авторський, по-доброму божевільний стиль оформлення дизайну інтер'єру. Саме слово ф'южн означає «поєднання». В оформленні приміщення — це злиття різних стилів. Складність реалізації полягає у тому, що в результаті, всі примхи та строгість повинні з'єднатися в одну цільну композицію.
Меблі: важкі класичні з райдужною оббивкою, розташовується в центрі приміщення.
Стеля: глянцеві стелі, стелі з фотодруком.Бароко

Розкіш та шик визначають цей стиль дизайну інтер'єру, який прийшов з палаців королів. Дрібне кування, золоте шиття та ліпнина вдосталь пронизують весь декор в стилі бароко. Безліч дрібниць в'яжеться з функціональністю у всьому.
Меблі: великі дзеркала, крісла, дивани, ліжка на вигнутих ніжках, які прикрашаються інкрустаціями з міді, срібла.
Стеля: найбільш підходящі варіанти — дзеркальні, глянцеві або сатинові потолки.

Зворотній зв'язок

просто заповніть форму

натискаючи кнопку "передзвоніть мені", Ви автоматично погоджуєтеся з політикою конфіденційності та надати свою згоду на обробку персональних даних. Ваші дані не будуть передані третім особам.