Безщілинні натяжні стелі

Унікальна технологія
Оригінальний дизайн
У будь-який тип приміщення
Безщілинні натяжні системи

Сьогодні з’являються технології, що дозволяють уникати технологічного зазору стелею і стіною. Безщілеві натяжні стелі дозволяють обходитися без маскувальної вставки по периметру полотна. В результаті досягається дуже естетичний і акуратний зовнішній вигляд, це обумовлює популярність даної системи у споживачів. За цією технологією створюються конструкції різної складності – від найпростіших однорівневих до каскадних, з використанням різних кольорів, складних криволінійних елементів. Наприклад, дуже поширений такий варіант, як безщілинна дворівнева натяжна стеля.

Так як немає необхідності в додатковому декорі, монтаж конструкції проводиться досить швидко. Чітке прилягання до стінних поверхонь забезпечує бездоганність зовнішнього вигляду.

Використовуються такі конструкції в тих же приміщеннях, що й інші аналоги. Їх суттєва перевага – здатність добре примикати до нерівних і криволінійних ділянках стін.

Як замовити натяжну стелю без заглушки

Монтаж натяжної стелі без щілини вимагає особливої ​​кваліфікації персоналу, оскільки тут використовуються особливі, інноваційні кріплення. Не всі компанії можуть запропонувати установку даних конструкцій, що являється недоліком. Але, якщо ви хочете купити безщілеві натяжні стелі в Дніпрі, Києві чи Запоріжжі – до ваших послуг майстра компанії Altior.

Приклади наших робіт ви можете побачити на фото в галереї.

Якість робіт гарантуємо як виробник і виконавець. Пропонуємо натяжну стелю без заглушки по найбільш доступним цінам. Зробити їх ще привабливішими покликані постійні знижки та акції.

Для точного розрахунку потрібно викликати замірника. Це можна зробити прямо на сайті або в телефонному режимі. Точна вартість розраховується після виміру на місці. Потім укладається договір, і вже в найкоротші терміни полотно буде готовим для монтажу.

Якщо у вас виникли питання, є труднощі з вибором матеріалу або конструкції, просто зв’яжіться з нами і отримаєте вичерпну консультацію. Замовте безщілеві стелі в компанії Altior, і вони будуть вас довго радувати своїм сучасним і стильним зовнішнім виглядом. Відповідаючи всім естетичним вимогам, вони не втратять свою популярність. А ви не будете потребувати зміни застарілого дизайну – він залишиться сучасним навіть через десятиліття.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

ПРО НАС