Натяжні стелі з підсвічуванням

Оригінальний дизайн
Величезний вибір дизайнерських рішень
Тривалий термін експлуатації
Реалізовані проекти
Натяжні стелі з підсвічуванням

Натяжна стеля з підсвічуванням

 

Підсвічування, за допомогою світлодіодної стрічки, дозволяє створювати найрізноманітніші варіації з освітленням.

 

Підсвічування натяжної стелі може бути як декоративним, в доповненні до основного висвітлення, так і служити основним джерелом світла. Компанія ALTIOR постійно розробляє і впроваджує нові технології. Ми готові запропонувати вам самі останні тренди в дизайні інтер’єру з використанням LED освітлення.

 

  • Натяжна стеля з підсвічуванням по периметру

Основою натяжної стелі є плівка ПВХ, яка пропускає світло від світлодіодної стрічки. Використовуючи спеціальну технологію кріплень – LED підсвічування встановлюється по всьому периметру стелі. Світло, проходячи через плівку, розсіюється вздовж стін, що створює дивовижну ауру світіння.

 

  • Натяжна стеля з контурній підсвічуванням

У цьому випадку світло проходить через спеціальну вставку, яка направляє його рівним променем, не розсіюючи, як в першому випадку. Таку вставку можна монтувати, як по периметру стелі, так і в будь-якому місці з переходом рівнів, виділяючи контури світлом.

 

  • Повний засвіт стелі

Назва цієї технології говорить сама за себе, при включеному світлі – світиться вся стеля. Коли основним джерелом світла служить відразу вся стеля це, безумовно, викликає захоплення. Часто, в поєднанні з повним засвітлом, використовується плівка з фотодруком візерунків, природи, неба.

 

  • Підсвічування між рівнями

Підсвітити переходи багаторівневої конструкції це популярний спосіб декоративного підсвічування. Легке світіння в стельових нішах надає обсяг всієї композиції.

 

Що вибрати, натяжні стелі з контурній підсвічуванням, з підсвічуванням по периметру або повний засвіти?

 

Відповісти на це питання ви зможете самостійно. Подивіться фото наших робіт, оцініть, що вам більше подобається, що підходить під ваш інтер’єр. Наприклад, біла матова натяжна стеля з прихованим підсвічуванням, стане прекрасною родзинкою в строгому інтер’єрі. А повний засвіти з яскравим принтом підійде для строкатої дитячої. Варіантів з освітленням натяжної стелі дуже багато, при необхідності ми зможемо розробити персональний проект під дизайнерський інтер’єр.

 

Якщо вам потрібна допомога у виборі, то менеджери ALTIOR завжди готові проконсультувати по варіантам, цінами і організаційних питань. Технічні експерти на місці дадуть рекомендації і зроблять повний розрахунок вартості з роботою.

Робимо правильно!
Відгуки
Сертифікати
Акції
Запишіться на замір безкоштовно

просто заповніть форму

-

Монтажні бригади ALTIOR спеціалізуються на установці натяжних стель з підсвічуванням. Починаючи з 2009 року, компанія приділяє особливу увагу новим розробкам і технологіям. Натяжна стеля з лед підсвічуванням є основним напрямком в процесі розвитку технічних рішень, адже стельове покриття і освітлення, невід’ємні складові одне одного.

 

Всі співробітники монтажного центру ALTIOR проходять навчання і здають іспити, перед роботою на реальному об’єкті. У кожній бригаді обов’язково присутній фахівець, з освітою електрика. Підключення простих точок світла, як люстра і світильники, або монтаж складних конструкцій з LED підсвічуванням – все це буде виконано професійно і безпечно.

 

Крім варіантів підсвічування, представлених на сторінці, існують окремі конструктиви з освітленням. В каталозі сайту ви можете знайти і ознайомитися з паруючими стелями, світловими лініями, зоряним небом і унікальною розробкою DUBLE VISION.

 

Для того, щоб отримати консультацію або замовити безкоштовний виїзд технічного спеціаліста до вас на об’єкт – зателефонуйте за телефоном, вказаним в шапці сайту або заповніть будь-яку з форм зворотьного зв’язку.

ПРО НАС